[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

Herkese merhaba. Uzun bir aradan sonra floris mod ile warband single player moduna tekrar başladım.Modun özelliklerinde yıkılan krallıklar tekrar başka bir derebeyin ihanetiyle canlanabiliyor. Kulağa güzel geliyor değil mi?Bende öyle düşünüyordum ta ki o krallığını canlandıran derebeyin ihanet ettiği kralına olan ilişkisinin hiç düşmediğini görene kadar. Yani krallığı yıkıyorum tekrar o ihanet eden derebey benim krallığıma tekrar gelip tekrar ilk üyesi olduğu krallığı canlandırıyor.Bu durum canımı sıkınca bu özelliği kaldırmanın bir yolunu aradım.
https://floris.fandom.com/wiki/Kingdom_Restoration
bu sayfada 2 method olarak anlatılıyor. İkisini de denedim ikinci methodu uyguladım ama çalışmadı.Birincisinden ise pek bir şey anlayamadım.Adam düzenlediğimiz module_simple_triggers.py dosyasını  .bat dosyasına çevirmemizi istiyor fakat sonunda oluşturulan tüm dosyaları modun kurulu olduğu dizine atmamızı istiyor.Bu bat dosyasını çalıştırınca bir dosya oluşturulmuyor ki?Oyunun kurulu olduğu dizinde ise simple_triggers dosyası txt formatında.Oyunun kurulu olduğu dizindeki txt dosyasını açınca hep rakam dolu bir text var.Yani birinci method'un anlattığındaki py dosyasındaki içerikte sözel ifadeler yer alıyor.Ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum.

Back
Top Bottom