[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

türkçe yamayı yaptıktan sonra karakterim en başında çatıda başlıyor sonra komutan seç para ödemeler geldiğinde kocaman x geliyor resimler gözükmüyor ve birde turnuvaya gir dediğim zaman çalışmayı durduruyor. yama olmadığı zaman bu dediklerimin hiç biri olmuyor warband sürümüm 1.168

Yama ile gelen turnuva özelliği 1.168 sürümü ile uyumlu değilmiş. Oyunun içinde mod options'dan turnuva özelliğini kapayıp, yani native hale getirirseniz sıkıntı almamanız gerekir.

Arkadaşlar yazilanlara gore bu mod TAM BANA GÖRE ama kurulumu anlamadım manuel olarak oyunu ve yamayı nasıl kurabilirim acil yardım simdiden teşekkürler

Eğer 2.55 i kurarsak vergi verdiğimiz zaman bir çarpı işareti çıkıyor hiçbirşey yapamıyorsunuz,eğer 2.44ü kurarsakta grafiksel hatalar oluyor türkçe yamasız deneyince olmuyor ama düzeltilirse çok mutlu olurum

Whatmkes said:
abi bu site paralı bide buna mı para vercez adam akıllı link koyun

Aga üyelik paralı değil

Create Account--->Register dedikten sonra "Step 1 Choose Package" sayfası geliyor. Orada paralı üyelik seçimi var. İstersen premium üyelik alabiliyorsun. Bu sayfada herhangi bir kutucuğu tıklamayıp en alta inersen sayfanın en altında "Create Account" butonunu tıklayıp ücretsiz-normal üye olabiliyorsun.

Floris modunu severek oynuyorum ve mount and blade vazgeçilmezim.
Çok uzun zamandır takipcisiyim ve oyun içi farklı özellikler ilgimi çekiyor ve geçenlerde yine oynarken bir özellik daha buldum normal askerleri yoldaş rütbesine terfi edebilme özelliği ve bu hoşuma gitmişti ama bunu sadece bir kere yapabildim ve nasıl yaptığımıda hatırlamıyorum kesin bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim. Teşekkürler.?

selamın aleyküm 4 sene geçmiş biliyorum ama modu türkçe oynamak istedim yalnız linkler ölü sanırım yenileyebilme veya başka adres verme imkanınız varmıdır acaba ?

Nexusdan Floris 2.55 Gameplay indirdim Türkçe yamayıda manuel olarak indirdim ve Modules/Floris Expanded Mod Pack 2.54 ün içerisindeki languages dosyasını 2.55 Floris Gameplayın içine bıraktım ve şuan sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Gameplay hem daha stabil çalışıyor hemde saçma sapan çirkin itemler daha az.

Back
Top Bottom