Wild West(Persistent Vahşi Batı)-[Ekibe İtem Bilgisi Olan Biri Aranıyor]

Persistent World Grafiklerini Geliştirilsinmi ?

• Hayır,orjinal PW grafikleri kalsın

Votes: 3 23.1%
  • Evet,Yeni ve Gerçekçi grafikler eklensin

Votes: 9 69.2%
  • Sadece ağaçlar,çiçekler,taşlar.

Votes: 0 0.0%
  • Sadece Terrain.

Votes: 1 7.7%

• Total voters
    13

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu nasıl bir konu ya? Item kodcusu aranıyor, yazdığın özelliklere bak. Forumla kafa mı buluyorsunuz? Mod yapıyorum deniyor, mod bizden isteniyor valla aklım almıyor artık. Kilit.

Belendor said:
Bu nasıl bir konu ya? Item kodcusu aranıyor, yazdığın özelliklere bak. Forumla kafa mı buluyorsunuz? Mod yapıyorum deniyor, mod bizden isteniyor valla aklım almıyor artık ya. Kilit.
ıtem kodcusu var sadce cannon arıyoruz arkadaş yanlış yazmış

Cannon kodcusu? Sen kodu ne zannediyorsun? Text dosyasını açıp, "Merhaba, ben salak." falan gibi birşey mi zannettin? Ayrıca türkçe forumda şu ana kadar kod yazabilen 3 kişi var sadece, kendin birşey yapamıyorsan kimseden onu isteme ve çıtanızı yaklaşık "Nasıl item eklenir" e kadar indirin. Bu işler bebek işi değil. Biz günlerimizi, aylarımızı harcıyoruz, gelmiş "Sadece cannon kodcusu arıyoruz" deniyor. Az işin ciddiyetinin farkına varın.

Ben İlk Defa Bu İşe Başladım Ve Senin Gibi "aptallar"dan yardım istemiyoruz tamam.diyorumki destek olun bende geliştireyim kendimi adam gelip burada bizden ahkam kesiyor.

İlk defa işe başladıysan, -çoçukca laflarını dikkate almayıp- bizim gibi işin içinde olanların tavsiyelerini kulağına küpe et. Destek olunmuyor bu forumda, destek isteyemezsin eğer modunu çıkartacaksan ayrıca senin destek dediğin bizden modülü hazır istiyorsun. İlk önce modlamayı öğrenin, item eklemek kodculuğa giriş derslerinde ilk öğretilen birşeydir.

İlk Başta Belki Bu Adam Yardım Eder Diye Umud Etmiştim Ama Nafile...Saçma sapan kişilerden yardım istemeyecegim.

Belendor said:
İlk defa işe başladıysan, -çoçukca laflarını dikkate almayıp- bizim gibi işin içinde olanların tavsiyelerini kulağına küpe et. Destek olunmuyor bu forumda, destek isteyemezsin eğer modunu çıkartacaksan ayrıca senin destek dediğin bizden modülü hazır istiyorsun. İlk önce modlamayı öğrenin, item eklemek kodculuğa giriş derslerinde ilk öğretilen birşeydir.
itemleri ben eklicem o konuda bi sorun yok
sizden tek istediğimiz top sistemiydi onu istediğim güne lanet olsun
hiç kimseden bi şey istemiyorum!!!!!

He bu arada;

Bknz. Modculuk kuralları said:
4- Yapacağınız modlar için, ufak bir senaryo veya bir fikir ile mod başlamıştır diye düşünüp, konu açmayın. Senaryonuzu, neler yapacağınızı, ekibinizi ve hatta modunuz ile ilgili birkaç ekran görüntüsünü tasarlamadan, mod konusu başlatmak yasaktır.

Belendor said:
He bu arada;

4- Yapacağınız modlar için, ufak bir senaryo veya bir fikir ile mod başlamıştır diye düşünüp, konu açmayın. Senaryonuzu, neler yapacağınızı, ekibinizi ve hatta modunuz ile ilgili birkaç ekran görüntüsünü tasarlamadan, mod konusu başlatmak yasaktır.

ana sayfa güncellenecek

Belendor said:
He bu arada;

ha bu arada geç kalkmasaydım ekran goruntuleri atacaktım :wink:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom