Wild West(Persistent Vahşi Batı)-[Ekibe İtem Bilgisi Olan Biri Aranıyor]

Persistent World Grafiklerini Geliştirilsinmi ?

• Hayır,orjinal PW grafikleri kalsın

Votes: 3 23.1%
  • Evet,Yeni ve Gerçekçi grafikler eklensin

Votes: 9 69.2%
  • Sadece ağaçlar,çiçekler,taşlar.

Votes: 0 0.0%
  • Sadece Terrain.

Votes: 1 7.7%

• Total voters
    13

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

NormyWest

Veteran
Öncelikle herkese merhaba.Bildiginiz gibi Persistent World modu Ortaçağ Role-Play tarzında yaratıcı ve eğlenceli bir moddur.

Fakat kimi zaman Ortaçağ'ın klişe laflarından ve kimi zamansa atmosferinden sıkıldıgımı söylemek istiyorum.Bu yüzden Persistent World modunun farklı bir çağa,farklı bir atmosfere dönüşmüş hali olsa iyi olurdu dediğim oldu.

Araştırdım fakat tatmin edici sonuçlar yoktu.Bende karar verdim, Persistent World modunu Vahşi Batı Role-Play'a dönüştürmeye.(Vornne'ye mesaj attım cevap gelene kadar geliştirmeye devam ediyorum) Tamamen Vahşi Batı'nın aksiyon dolu havasına çevirecegim modu.Yenilikler Kısaca;

*Yeni silahlar,Vahşi batıya ve o dönemin askeri düzenine uygun kıyafet ve üniformalar.(Ortaçağdaki Gibi Kıyafet sizin Factionunuzun Rengini Ve bannerini almıyor.Factionlar Belirli Fakat sistemi aynı olacak)

*Yeni ve döneme uygun Binalar(banka,meyhane,Sherif'in ofisi,telgraf odası)

*Grafikleri geliştirmeyi düşünüyorum fakat kasmaları artıracagından rafa kaldırıyorum.

*Döneme uygun ve guzelce Şekillendirilmiş 3 yeni map(bilmedigim şeyler: Su ekleme,itemleri Pwdeki gibi satın alınabilir yapma)

*Yepyeni kaçakçılık,haydutluk-Role-play sistemi.(dahada aksiyonlu ve dahada heyecan verici olacak)

*Düellolar kılıç yerine kasabalarda revolver silahlarla olacak :smile:

*Cannonlar (Top) Eklendi. Şuan Sadece Süs.İlerlettikçe Kullanılır Hale Getirecegim.

*Geçiçi Olarak Grafikler Yenilendi.

*Trene Binme, Faytona Binme Gibi Şeyler Eklenecektir.(Ama Oyuncuların Kotuye kullanımından Yakınıyorum.Tren Bir At Özelligi Taşıyacak Yani Ray ustunde Gitmeyecek Sadece...Suyun Ustunde Bir Tren Hiç Hoş Olmayacaktır.)

*Süikastçılarıda unutmadık ! gitarla saklanmış Bir tüfek ekleyecegiz ! üstünde gitar altında ise bir karbina tüfek var :smile:

*Cool Görunmeniz İçin Sigara :smile:

Yeni Role-Play Derken ne demek istiyorum;

-Sheriflik ve Sheriff çıraklıgı yapabilirsiniz en basidinden.bir haydutu şehirde bir bayanı rahatsız ederken yakalayıp odanızdaki hapishaneye atabilirsiniz.

-Bir haydut olup atınızla çevrede gezinip askerlere vagonlara(vagon gidemiyor ama olsun cartlar diyelim :grin:) kafa tutabilirsiniz

Vesaire...

Şuan Bunları Gerçekleştirmek için bana Gereken Şeyler;

-İtem Eklemeyi Bilen Biri.
-Map Bilgisi İyi Olan Biri
-Ve Çıkabilecek Hatalardan Öturu Yardımcı Olabilecek Biri.

SUANKI EKİP

NormyWest(Kurucu-Kodlamacı-Map Edit ve Tasarım)
Ambrosia(Kodlamacı-Harita Edit ve Tasarım
erennuman_mb(OSP-İtemler-Scriptler)

TEK ISTEDİGİM
Türk Modcu Arkadaşlarımın Ben Ve Benim Gibi Mod'a Yeni Atılmış Ufakta Olsa Birşeyler Yapmaya Çalışan Dostlarıma Yardım Etmeleri Destek Olmaları.

İlginiz İçin Şimdiden Teşekkür Ederim İlerledikçe Resim Atacagım.

Edit: Kullanılan Modların Yapımcılarına (Vornne,GABRILDURO)Çok Teşekkur Ederim.

Oncelikle Şunu Soyliyim Bu Mod 1700'lü yıllarda Geçiyor. Benim yaptıgım ise 1850-60. Birazdan Kendi Editledigim Moddan SS'ler Yollayacagım Yavaşça İlerlemekteyim.Teşekkürler.

NormyWest said:
Oncelikle Şunu Soyliyim Bu Mod 1700'lü yıllarda Geçiyor. Benim yaptıgım ise 1850-60. Birazdan Kendi Editledigim Moddan SS'ler Yollayacagım Yavaşça İlerlemekteyim.Teşekkürler.
adam haklı ve peristan forentirda top yok adamın tüm dediklerini okumamaışsınız
kolaya gelsin kardeşim yardıma ihtiyaç varsa söyle

resim koyarsan güzel olcak

NormyWest said:
-Bir haydut olup atınızla çevrede gezinip askerlere vagonlara(vagon gidemiyor ama olsun cartlar diyelim :grin:) kafa tutabilirsiniz
bence o olay yapılabilir cart yerine vagon modeli yaparız(not ama içine insan girmez):grin:

Oncelikle Teşekkur Ederim.Bekledigim Buydu Dostum.DESTEK.

-Yardıma herzaman ihtiyaç vardır :smile:

-Vagonu Atın arkasına bağlayamayız ancak yapacagım şey şu;

*Eski Cartlar yerine daha modern ve ustunde Yük süsü olanları ekleyecegim.
*Mahkum Cartı Ekleyecegim (Hapishane)
*Son Olarak Yahşı Batı Filminin Baş sahnelerindeki O Atın Arkasındaki Şeyi (adı Aklıma Gelmedi) Ekleyecegim.
*Cannonlar Eklendi Ancak Çalışmıyorlar.Gemiler,(denizaltı dahil) eklendi.Yeni Ve Gerçekçi Bitkiler Ekledim. Gelişmeleri Paylaşacagım.Birkaç Saat İçinde Propsları SS olarak atacagım İtemleri Ekleyemiyorum Yardım Gerekli.

NormyWest said:
Oncelikle Teşekkur Ederim.Bekledigim Buydu Dostum.DESTEK.
-Vagonu Atın arkasına bağlayamayız ancak yapacagım şey şu;
bağlanabbilr veya halo us modunda nasıl tank kullanıyosan bundada tank yerine aynı kodlarla at arbası konulabilir

NormyWest said:
*Mahkum Cartı Ekleyecegim (Hapishane)
mahkum cartı yapmak zahmetli iş adam carta binince cart onu fırlatabilir

NormyWest said:
*Cannonlar Eklendi Ancak Çalışmıyorlar.Gemiler,(denizaltı dahil) eklendi.Yeni Ve Gerçekçi Bitkiler Ekledim. Gelişmeleri Paylaşacagım.Birkaç Saat İçinde Propsları SS olarak atacagım İtemleri Ekleyemiyorum Yardım Gerekli.
gemiyi anladımda denizaltı codunu nerden yapacaksın merak ettim tekrar kolay gelsin

Her Türlü Silah Eklenecek.Çifte Var Elimde Bir tane.Snipere Kadar Ekleyecegim.ama Ben ekleyince hata verdigi bir gerçek :/ bana bir yardımci gerekiyor dosyaları ona atacam o itemleri atacak...

bak sana önerilerim lütfen dikkate al
*mpde adam vurunca serverdan bi mesaj geliyo(şukadar metreden faln diye )bu kodu ekle
*suya girince ölme
*kan kaybından ölme
*kafa uçması(hele bide head shot atınca uçasa kıyak geçer)
*gemilere cannon ekliyebilme
*bi de meşhur şu amerikan taramalı tüfeği var onu ekle:grin:(mitralyöz)
eskisi
images
gta deki tüfeğe benziyo:grin:

yenisi
mitralyoz_130230.jpg
:mrgreen: :mrgreen:

gemiler için söz veremem.suda bogulma var.Pwnin tum ozelliklerini içeriyor.dedigim gibi bana 3 kişi lazım düzgün bir şekilde 3 gunde tamamlarız.

Başarılar eğlenceli bir konsept olabilir , Samp'de çok Role-Play oynadım ama mout&blade'de açıkçası nasıl olacak bilmiyorum :smile:

DarqLoRD said:
Başarılar eğlenceli bir konsept olabilir , Samp'de çok Role-Play oynadım ama mout&blade'de açıkçası nasıl olacak bilmiyorum :smile:
Teşekkur ederim Eger Başarılı Olursak ki eminim olacagız Sunucumuza bekleriz ne diyeyim :smile: ancak Tekrar Soyluyorum Mod'a İtem ve Kod Bilen 1-2 Kişi Aranıyor

NormyWest said:
DarqLoRD said:
Teşekkur ederim Eger Başarılı Olursak ki eminim olacagız Sunucumuza bekleriz ne diyeyim :smile: ancak Tekrar Soyluyorum Mod'a İtem ve Kod Bilen 1-2 Kişi Aranıyor
bi kaç kod biliyom ama fazla değil

Kod Eksigimiz Şuanlık Tamamlandı Ancak İtemler İçin Tek Bir Adamı Çalıştırmam Hiç Dogru Olmaz Eger Yapabileceksen Sende Buyur Gel Ekibimize Yardımcı Olursun.

Çok Guzel Soru Sordunuz Planlarıma gore 3 saat once resimleri ekleyecektim fakat işler ters gitti biraz işim çıktı kapatmak zorunda kaldım editim yarıda kesildi malesef :/ fakat bu sabah 6ya dogru atarım inşallah.Şuanda Bir Ekip arama çabasına düştüm...Mazur görun

Edit: Scene Proplar Sorunsuz.itemleri Ekleyemiyorum.Scenem bittigi zaman huzurunuza sunacagım.

Teşekkurler.

Mumkunse Bana Yollayın Sorun olmazsa.Ben ekleyebilirim.Çeşitli Top Şekillerim Var Fakat Sizden Gelenleri Çok Daha Değerli Goruyorum.Corbada Tuzunuz olsun...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom