Sınırsız Uzaklaştırma

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

-OguzHan-

Banned
Arkadaşlar, öncelikle eğer böyle bir soru sormak yasaksa, özür dilerim. Söyleyin, hemen silerim.
Size bu iletiyi kuzenimin bilgisayarından yazıyorum.
Kendisi dün bizdeydi ve bu foruma o da üyeydi.
Artık ne yazdıysa, bilmiyorum ama dün gece bilgisayarı açıp bu siteye girmek istediğimde ingilizce bir uyarı ile karşılaştım. Türkçesi; üzgünüz, bu foruma giremezsiniz. Cezanızı kalkma süresi bulunmamaktadır gibi bir şeydi herhalde.
Şimdi kuzenimin hesabı ıp ban gibi bir şey mi aldı da ben kendi hesabımla bile giremiyorum.
O yazı gelince yukarıda, kullanıcı adı ve şifre yeri bulunmasına rağmen kendi kullanıcı adımı ve şifremi yazıp enter'e basınca, hiçbir şey olmuyor. O yazı yazmaya devam ediyor, giremiyorum.
Ne yapmalıyım şimdi?
(Benim hesabım değil, onunki banlandı ama ben kendi pc'mden kendi hesabıma bile giremiyorum!!)

Forum Kuralları said:
Not: Forumdan uzaklaştırıldıysanız ve bu durumla ilgili bilgi almak istiyorsanız, yeni hesap açmayınız. Aşağıdaki eposta adreslerine eposta gönderebilirsiniz.

Courage twcourage [at] gmail.com
Kleidophoros kleidophoros [at] gmail.com (inaktif)

Agression said:
Forum Kuralları said:
Not: Forumdan uzaklaştırıldıysanız ve bu durumla ilgili bilgi almak istiyorsanız, yeni hesap açmayınız. Aşağıdaki eposta adreslerine eposta gönderebilirsiniz.

Courage twcourage [at] gmail.com
Kleidophoros kleidophoros [at] gmail.com (inaktif)
Biliyorum, ama uzaklaştırma alan hesap benim değil, kuzenimin ve benim bilgisayarım ne kendi hesabıma, ne de kuzenimin hesabına giriyor,
kuzenim de giremediği için mesaj atamıyor.
Umarım sorunu anlatabilmişimdir.

Neyse, söyledim kuzenime, olayı anlatan bir e-posta gönderecek yazdığın adreslerden birine.
Artık o zamana kadar kuzenimden girmeye çalışacağım ben de.
Teşekkürler yine de..
Konu kilit.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom