Kanuni Sultan Süleyman Mod

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

karakal

Recruit
http://k1307.hizliresim.com/1c/5/pxv8h.jpg
Bu modu tek başıma yapıyorum haritayı değiştirerek mod yapanlara inat bu mod size yeni bir oyun gibi olacak

Senaryo;
Tüm Dünya'daki savaşlar bitmiş barış ve sükunet kaplamıştı Osmanlı İmparatorluğu'nun o zamanki Yöneticisi I. Selim Hazretleriydi  barış ve süknet fazla sürmedi Papalığın tuttuğu  bir hain Osmanlı İmparatorluğu'nun Padişahı I. Selime Suikast düzenlemiş ve Dünya'daki savaşlar yeniden başlamıştır  kaos kaplayan dünyayı yeniden fethetmek Kanuni Sultan Süleyman Han Hazretleri'ne kalmıştır. Tüm lordlarını savaşa çağıran Süleyman sizide bu savaşa davet etmiştir.

Özellikler;
Yepyeni birlikler
Yüzlerce yeni silahlar
Yeni şehirler imaparatorluklar
Her şehrin kalenin farklı görünümü var
Harita aynı (1.2 V de değiştireceğim)
(Bu sadece 1.1 V'dir  1.2 V'de Geniş bir ekiple çalışacağız ve bunun 10 katı bir mod olacaktır.)

Taraflar;
Osmanlı İmparatorluğu
Papalık
Roma İmparatorluğu
Rus Çarlığı
Macaristan
Mısır Krallığı

Ekip;
Sadece ben ilgileniyorum (ama alım yapabilirim marifetlerinizi yazarsanız değerlendirim konu altına yorum atın)

Moddaki tek eksik sensin  haydi bu savaşa sende katıl...
Bu işde daha acemiyim bir kusurum olduysa şimdiden özür dilerim
Modun çıkış tarihi belli değildir yardımcılar bulursam daha kolay  çıkarabiliriz.
İyi forumlar ve İyi oyunlar

Modun herhangi bir tanıtım amaçlı resimi falan filan olmadan konu açılması yasak diye biliyorum. Ve tek kişilik bir ekiple üstelik acemiyim demişsin ve yeni bir oyun gibi olacak demişsin  :neutral: Neyse ben yinede kolay gelsin diyip çıkıyım. Ama bana kalırsa oyun içi görüntü koymadan konu açmasaydın iyidi kilitlenebilir konun.
Birde Kanuni Sultan Süleyman, Osmanlı ve Roma İmparatorluğu nasıl olacak merak ettim doğrusu. He paralel evrene kesişen bir evrende yapacam diyorsan o ayrı.

Süper bi mod olacağa benziyor başarılar beklemedeyim.
Bıktık artık şöyle konulardan.

Black_Paw said:
Modun herhangi bir tanıtım amaçlı resimi falan filan olmadan konu açılması yasak diye biliyorum. Ve tek kişilik bir ekiple üstelik acemiyim demişsin ve yeni bir oyun gibi olacak demişsin  :neutral: Neyse ben yinede kolay gelsin diyip çıkıyım. Ama bana kalırsa oyun içi görüntü koymadan konu açmasaydın iyidi kilitlenebilir konun.
Birde Kanuni Sultan Süleyman, Osmanlı ve Roma İmparatorluğu nasıl olacak merak ettim doğrusu. He paralel evrene kesişen bir evrende yapacam diyorsan o ayrı.
Resimlerim Birsürü ancak Resim koyarken bir hata aldım ne yapsam düzelmedi Hata ingilizce olduğu içinde birşey anlamadım.  Ben tarihe uygun bir mod olacağına dair bir söz soylediğimi hatırlamıyorum.

karakal said:
Black_Paw said:
Resimlerim Birsürü ancak Resim koyarken bir hata aldım ne yapsam düzelmedi Hata ingilizce olduğu içinde birşey anlamadım.  Ben tarihe uygun bir mod olacağına dair bir söz soylediğimi hatırlamıyorum.
Daha resim koymayı bilmiyorsun birde böyle kapsamlı modu tek başına yapmayı düşünüyorsun ingilizce bilmiyorsun neyse umarım başarırsın.

KillerPrince said:
karakal said:
Black_Paw said:
Daha resim koymayı bilmiyorsun birde böyle kapsamlı modu tek başına yapmayı düşünüyorsun ingilizce bilmiyorsun neyse umarım başarırsın.
Kardeşim sen moral bozmaya bire birsin yorum yapma konuma şikayet edicem bak seni mod yapımcılarına moral bozukluğu yapıcı mesaj atmak  yasaktır devam ederseniz şikayetçi olucam !

karakal said:
KillerPrince said:
karakal said:
Black_Paw said:
Kardeşim sen moral bozmaya bire birsin yorum yapma konuma şikayet edicem bak seni mod yapımcılarına moral bozukluğu yapıcı mesaj atmak  yasaktır devam ederseniz şikayetçi olucam !

Görselsiz konu açmak yasaktır.Bide şikayet edeceğim diyor çıldırt bizi kaptan.

karakal said:
İstersen buraya 50 sayfa post atarım sen yeterki bu modu yap hep destek tam destek asdasdas yine konuştum tutamadım kendimi.
Erchamion said:
tüm dünya savaşları osmanlıya bağlı =) süper senaryo.
Teşekkür ederim. Yorumlarınız bizi daha da hızlandırıyor

Beyler bende süper bi mod yapıyorum Kergit Hanlığının ismi Osmanlı olucak böyle kılıçlar şeyler...

Konuyu açan dostum ,arkadaşlarında dediği gibi görsel olmadan ve ben acemiyim - yeni bir oyun  dersen ciddiye alınmıyorsun böyle. Belki dediklerini yapabilirsin ama elle tutulur bir şeyler gösterirsen iyi olur.

Bende süper bir mod yapacağım yüzüklerin efendisi modu.ŞEHİRLERİN VE KALELERİN HEPSİNİN İSİMLERİ değişicek.Ve krallıkların renkleride.100lerce yeni özellikte cabası.

Sana destek için bütün gece post atacağım konuya artık 50-60 sayfa.En geç 2 güne biter heralde hızlanırsın.

Abi yüklenmeyelim de ne yapalım her önüne gelen konu mu açsın bu şekilde kardeşimiz acemiyim diyor.100lerce silah,yeni birlikler,her şehrin kendine özel görünümü.Adama oyuna yapı ekle desek ekleyebilecekmi ?

Adam tarafların ismini bile değiştirebiliryormuş yav onu hayli hayli yapar.

Oha karakal çok özür dilerim o zaman.Beni ekibe alırmısın bende oyuna girerkeneki fotoyu değiştirebiliyorum vallahi de billahi de.

Kont_Dooku said:
Abi yüklenmeyelim de ne yapalım her önüne gelen konu mu açsın bu şekilde kardeşimiz acemiyim diyor.100lerce silah,yeni birlikler,her şehrin kendine özel görünümü.Adama oyuna yapı ekle desek ekleyebilecekmi ?

Zaten moddan bi beklentin yoksa mesaj atmazsın konuya ya da değiştirilmesini istediğin yerleri belirtirsin bunda bir sakınca yok. Ama insanı bu işten soğutma  :lol:

Adamla taşbeyaz geçmeyin. Bırakın uğraşsın, denesin birşeyler çıkarmaya çalışsın. Deneye deneye öğrenir elbet. Ama nasıl bir fantastik dünyada geçecekse Osmanlı ile Roma İmp.  :smile:
Bende mod yapcam osmanlı modu içinde timur imp, cengiz han, büyük iskender ve selahattin eyyubi olacak, haçlıların büyük iskendere sefer düzenlemesini fırsat bilen timur osmanlıya saldırcak selahattin eyyubide osmanlıya yardım etçek oradan rus çarı X. Çocanovsky'de sıcak denizlere inme fırsatı bulacak ve karadeniz üzerinde hint okyanusunu feth edecek, muhteşem bir mod olacak, senaryo tamam ama ekip lazım.
Üstte verdiğim spoiler'da ki gibi taşbeyaz geçmeyin adamla.

Vay arkadaş taş olsa sabırsızlıktan çatlar bu nedir ya sizene siz mesaj atmayın  sizden gelicek hayır gelmesin acemiyim dedim başıma bela oldu bu nedir arkadaşım atmayın kotu yorum atıcaksanız atmayın adam bide reklam yapmak için beni kotuluyor insanmısınız siz.?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom