Midtown Madness Platformu

Users who are viewing this thread

midtowm-down.jpg

Çoğumuzun çocukluk oyunu. Eski bir oyundur ama benim gibi hala oynayan vardır. Süper arabaları ve çıldırtan polisleri ile mükemmeldi.

http://m.youtube.com/index?&desktop_uri=%2F#/watch?v=MAfqTWxN_N0

Evet süper oyundu. PC nerdeyse başka bir oyun kaldırmadığı için hep bunu oynardım :razz: Midtown Madness 2'yi de denedim birincisi kadar eğlenceli gelmedi.

Mustang GT sürüyordum ben MM'de. Köprüler açılınca rampa gibi kullanıp binaların üstüne çıkıyordum :cool: Gizli geçitleri falan hepsini bulmuştum. Denize düştüğünde ''Sleep with the fishes'' diyordu. Ah o günler.

Bu oyunu, çocukken 1,5-2 yıl filan oynamış olmam lazım ve yayaları ezmeye çalışmaktan asla bıkmadım. İkinci oyunda da mı ezilmiyor lan yoksa?

girebi said:
Erudito said:
girebi said:
More tea, vicar?
images

Gülmediğini belirmişsin, ama burda komik olan bir şey yok ki. Londra'da denize düşünce bazen "More tea, vicar?" yazıyordu.
Başka bir anlama da geliyor karıştırdım o zaman :razz:

Midtown Madness 2 fazla oynamadım o yüzden onun hakkında çok şey bilmiyorum. MM1'ciyim daha çok.

Heh! Ben de bu oyunun adı tam olarak neydi diyordum. Camları falan kırıyorduk. Müthiş zevkliydi ya. İsmi aklımda Midtom Matlıs diye kalmış. Küçüktüm o zamanlar. Meğer adı buymuş.
Çocukluğumun oyunlarını bulup çıkardın valla. Saol eroz.

Çocukken çok oynardık o zamanlar şimdiki oyunların hiç biri yoktu bir atariye oturur kalkar buna otururdum vay be 1 i çok oynadım 2 yide oynardım ama biri çok oynardım

Back
Top Bottom