En iyi asker, krallık vs. tartışma konusu

Users who are viewing this thread

Ulan spamın önünü keselim derken iyice spam yuvasına çevirdiniz konuyu :smile:

Ufak bir espri yapayım demiştim. Lütfen ciddi tartışın biraz :razz:

Master Ronin said:
Ulan spamın önünü keselim derken iyice spam yuvasına çevirdiniz konuyu :smile:

Ufak bir espri yapayım demiştim. Lütfen ciddi tartışın biraz :razz:

:grin: forumda hala diğer yerlerde konuşuyolar bu karşılarştırma şeylerini tutmadı burası :grin:

En Nefret Edilen yoldaş

Nizarı günahım kadar sevmiyorum arkadaş hep bir numaralı adamım alayenle kavga ediyor soyluyum diye kandırmaya çalışıyor

En sevdiğim yoldaş Firentis. Kardeş katili falan ama en azından tövbe etmiş. En sevmediğim Alayen. Millete kendisi soylu diye zulmediyor. Handa ne zaman görsem laf sokuyorum. "Bizde soyluluk değil savaş alanındaki mertlik önemlidir. Size iyi günler." diyorum her gördüğümde :grin:

MetalCh3 said:
En sevdiğim yoldaş Firentis. Kardeş katili falan ama en azından tövbe etmiş. En sevmediğim Alayen. Millete kendisi soylu diye zulmediyor. Handa ne zaman görsem laf sokuyorum. "Bizde soyluluk değil savaş alanındaki mertlik önemlidir. Size iyi günler." diyorum her gördüğümde :grin:
Aynen bende seviyorum firentsi adamım benim  :cool:

MetalCh3 said:

pagedown789456123 said:
MetalCh3 said:
Aynen bende seviyorum firentsi adamım benim  :cool:

Ben bunlar için demiştim.

samurayahmet said:
Berşantankişi said:
Artmeinner öle birr yaşlı var hiç kavga etmiyor öneririm  :cool:
Biri bana bunun dediklerini tercüme edebilir mi?

edit: Galiba Google Translate  :cool:
İbretlik ne dediğini anladım galiba diyorki ''artiemmner hiç birşeye karşı çıkmıyor yani köy falan yağmalayınca ne eddin falan demiyor bize.''  :???:

Black_Paw said:
samurayahmet said:
Berşantankişi said:
Artmeinner öle birr yaşlı var hiç kavga etmiyor öneririm  :cool:
Biri bana bunun dediklerini tercüme edebilir mi?

edit: Galiba Google Translate  :cool:
İbretlik ne dediğini anladım galiba diyorki ''artiemmner hiç birşeye karşı çıkmıyor yani köy falan yağmalayınca ne eddin falan demiyor bize.''  :???:
Sağ ol.İki saattir Google Translateden çevirmeye çalışıyorum olmuyor.Sorun bende mi diye düşünmeye başlamıştım.

RequesT said:
En iyi 3'lü Matheld-Lezalit-Bahestur. Bu 3'ünden başkasını sevmem :grin:
Aynen yanına birde artiemmner iyi oluyor krallık kurunca bakan yapıyorum ve kuşatmalarda işe yarıyor sonuçta adam mühendis  :smile:

Back
Top Bottom