ce jocuri mai jucati?

Users who are viewing this thread

EmirMihut

Recruit
ce jocuri mai jucati?

eu joc Mount and Blade (preferatul),battleifeld,minecraft,cs si niste jocuri de prin 2003...

e pacat ca la mine in clasa nimeni nu stie ce inseamna jocuri adevarate....

toti se joaca doar metin...pana si prietenul meu cel mai bun m-a invitat sa joc hammer,iar eu am refuzat. :twisted:
 
Jocurile mele preferate (In afara de Mount&Blade) sunt vechituri pentru jucatorii de azi...
- R.P.G. - Fallout 1 si 2 (Mai ales Fallout 2, ... cred ca l-am jucat de 100 de ori).
- R.P.G. - Arcanum of Steamworks and Magik Obscura, desi are cateva bug-uri, este un joc cu un concept deosebit si un gameplay excelent.
- Strategy - Sid Meier's Alpha Centaury si expansionul Alien Crossfire - Ai posibilitatea sa construiesti unitati personalizate specializate care pot fi upgradate specific si de asemenea poti seta politica factiunii tale la nivel de detaliu.
Mai sun t cateva dar pentru inceput ajung astea :smile: ...
 
*** sa-ti zic asta... WOTLK nu mai este pe originale de prin 2010? De original este numai MoP (Mysts of Pandaria).
 
Medieval 2 total war,cui ii place srategie o sai placa asta,sayu call of duty modern warfare mai joc,far cry 3,medal of honor warfighter si mai sunt da mno:smile:
 
Back
Top Bottom