Mount & Blade Warband En sevmediğiniz yeri nedir?

Users who are viewing this thread

Hani mareşalsindir birçok lord seferde seni takip eder.Kendine bir yol belirleyip kaleleri sırayla alırsın.Aldığın kaleye koya koya 30 adam koyarlar da sen sıradaki kaleye saldırdığında bir bakarsın az önce zorluklarla aldığın kaleyi 50 askeri olan değersiz bir lord kuşatmış. Ve sen kuşatmayı kaldırıp geri gidene kadar kaleyi alır.İşte o zaman monitöre kafa atasım geliyor

Hani mareşalsindir birçok lord seferde seni takip eder.Kendine bir yol belirleyip kaleleri sırayla alırsın.Aldığın kaleye koya koya 30 adam koyarlar da sen sıradaki kaleye saldırdığında bir bakarsın az önce zorluklarla aldığın kaleyi 50 askeri olan değersiz bir lord kuşatmış. Ve sen kuşatmayı kaldırıp geri gidene kadar kaleyi alır.İşte o zaman monitöre kafa atasım geliyor
Kesinlikle katılıyorum.Ama diğer bir lord büyük bir ordu ile gelince kaleye 100 den aşağı adam koymuyor ve bu adamlar kendiliğinden geliyor.Ama biz kuşatınca bizim kendi adamlarımızdan garnizona koymamız gerek ki benim grup kapasitem 100 50sini oraya koysam bana ne kalacak ?ve başka kale almak için yeni adamlar almam lazım.Bu çok saçma.
Mesela benim sevmediğim yeri Gelişmemiş yapay zeka.
Evet,yapay zeka çok kötü daha blok yapmaktan acizler :grin:

Birde yazım hataları var örneğin beni bir leydi carıor

Devam

Devam
Şeklinde yazı cıkıor aslında ikise aynı sey ama altakı görevi almıor va daha bırcok sey var

Tam Kalradya'nın bir ucundayken öbür uçtaki Çok Zengin durumundaki köyümün saldırı altında haberinin ulaşması ve ben yetişene kadar köyümün yağmalanması.
Ardından o Çok Zengin durumundaki köyün artık Çok Fakir olması ve bu durumun düzeltilmesinin baya zor olması.  :sad:

Konuşma hataları bence. Krallık kurduğun zaman erkek karakter açmana rağmen lordlar sana genelde hanımım diyor. Bide npclerin kavga etme olayını sevmiyorum ama oyuna az çok bir gerçekçilik de katıyor.

onur1 said:
+1

onur1 said:
afedersin fakat hata sende arka arkaya planlamadan fetih yaparsan olacak budur. mesela herzaman bir lordu yeni ele geçirdiğin mülkte bırakmalısın eğer bırakmazsan başına gelenler gelir.

w4hammer said:
onur1 said:
afedersin fakat hata sende arka arkaya planlamadan fetih yaparsan olacak budur. mesela herzaman bir lordu yeni ele geçirdiğin mülkte bırakmalısın eğer bırakmazsan başına gelenler gelir.
mülke bıraksan ne olacak 5 dk sonra orayı da terk ediyorlar. bu dediğini çok yaptım ama işe yaramıyor.

Mesela bir Lord'un ordusu dağılıyor. Kalede bekleyince askerler ona geliyor fakat biz onu yapamıyoz işte tek tek köy, şehir vs. gezip aldıklarımızı eğitip sonra savaşa katılıyoruz. Bu arada demek istedigim ''Kendi Kalemiz de beklesekte rütbeli/rütbesiz askerler kendiliğinden gelse bizde kabul etsek''

Mareşal olduğumuzda ve kaleyi kuşatıp ele geçirdiğimizde kendi askerlerimizi koymamız kimse koymuyor biz koyuyoruz

Multiplayer da ustalık düzeyine geldim artık normal vsler yetmiyor bana. Pro adamlarla yapınca zevk alıyorum. :grin: NOT: TR_GT_Göktürk Sunucumuza  Herkesi Bekleriz.

BomBastic said:
Mesela bir Lord'un ordusu dağılıyor. Kalede bekleyince askerler ona geliyor fakat biz onu yapamıyoz işte tek tek köy, şehir vs. gezip aldıklarımızı eğitip sonra savaşa katılıyoruz. Bu arada demek istedigim ''Kendi Kalemiz de beklesekte rütbeli/rütbesiz askerler kendiliğinden gelse bizde kabul etsek''

Diplomasi modda oluyor.

Sir-Gwaine said:
Multiplayer da ustalık düzeyine geldim artık normal vsler yetmiyor bana. Pro adamlarla yapınca zevk alıyorum. :grin: NOT: TR_GT_Göktürk Sunucumuza  Herkesi Bekleriz.

MP ne alaka kardeşim. ?

V-man said:
Kubasar Khan said:
Konuşma hataları bence. Krallık kurduğun zaman erkek karakter açmana rağmen lordlar sana genelde hanımım diyor. Bide npclerin kavga etme olayını sevmiyorum ama oyuna az çok bir gerçekçilik de katıyor.

Çeviri hataları için bir konu açılmıştı.
Spoilere link koydum belki yararı olur.
Tıklayınız!!

O konudaki dosyayı tavsiye etmem çünkü bir hatayı düzeltiyorsa başka bir hata çıkartıyor dosyanızı yedekleyerek yaparsanız daha güvenli olur.

V-man said:
HikayeciAmca said:
V-man said:
Kubasar Khan said:

Çeviri hataları için bir konu açılmıştı.
Spoilere link koydum belki yararı olur.
Tıklayınız!!

O konudaki dosyayı tavsiye etmem çünkü bir hatayı düzeltiyorsa başka bir hata çıkartıyor dosyanızı yedekleyerek yaparsanız daha güvenli olur.

Ben memnunum çoğu çeviri hatasını düzeltmiş.En azından hanımım yok  :smile:

Diploma modu sürümünü kullanmadığın için bilmiyorsun.

HikayeciAmca said:
Sir-Gwaine said:

MP ne alaka kardeşim. ?
adam başa SP yazmış mı? Bende en çok mp oynadığım için onu yazdım.

Back
Top Bottom