Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Kararsiz_Atom said:
Merak ettik, caps bekliyoruz  :roll: .

Buldum izledim. Abi bildiğiniz sapıksınız. Sanat filan da yok, bir x-art değil.

Açıkçası benim izlemeyi sevdiğim tür -ki bu da romantik komedi oluyor- çoğunlukla ecchilerde işleniyor. Ne Naruto'da, ne FMA'de ne de Death Note'ta bu tarz şeyler hep 3. veya 4. planda.

Hagure Yuusha no Estetica adlı animenin bir kısmını izleme imkanım oldu. Eğer izleyecek animeniz yoksa boş vakit için izlenir.
Hikayede ya uzman bi bütünlük var ya da amatör bir açıklık var. İzlerken "acaba bu başka bir serinin devam sezonu mu" dedim açıkcası. Ama giderek olayı toplamaya başlıyorlar. Hafif gelecek, sihir-büyü, antik dev kılıçlar ve komedi ecchi arayanlara öneririm.

Edit1=
Hotd konusu burdan daha çok ilgi toplamışa benziyor. :eek: Neyse.

Highschool DxDnin bitiş jeneriği en iyiler arasında bence. Buyrun izleyin http://www.youtube.com/watch?v=ISY1riu5UUA

Ayrıca rosario+vampire capu2'nun açılış jeneriği de çok hoşuma gidiyor http://www.youtube.com/watch?v=1Zj4VQy9k30
zaten şarkı nana mizukininmiş. Kötü olması mümkün değil. :razz:

Edit2=
Rosario+Vampire Capu2nin yarısına geldim de, konusu açılasıca bi anime be. Açayım mı özel bi konu?

Capu 2'yi görmemiştim Rosario to Vampire'ı izlerken. Ah, geçen izlediğim zamanki eksiklik bu yüzdenmiş demek. Her ne kadar konusu iyi olmasa da karakterlerin renkliliği harika. Mangasında işlenen hikaye çok daha iyi bu arada. Aslında buna da FMA'ya yapılan yapılabilirmiş. Farklı bir ad altında mangaya daha sadık bir hikaye. Neyse, herkese öneririm. İzlenmesi gerekenlerden. :razz:

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Ayrıca rosario+vampire capu2'nun açılış jeneriği de çok hoşuma gidiyor http://www.youtube.com/watch?v=1Zj4VQy9k30
zaten şarkı nana mizukininmiş. Kötü olması mümkün değil. :razz:

Şuana kadar izlediğim openingler arasında bence en iyisi bu. Açıkçası Naruto'nun openinglerinin yeri farklıdır benim içim ama bu cidden harika.

Senaryosal olarak çok kuru geliyor. Yani her bölümde kazara ya da bilerek rosario çıkıyo aynı şekilde yeniyo bitiyo. Ama karakterler için izlenir. Ha karakter şarkıları da efsanedir. Mizorenin snowstorm ve say yes şarkıları çok iyi hakikaten.

Tsukune: T
Moka: M

M: Tsukune
T: Moka-san
#5 dakika sonra#
M: Çok güzel kokuyorsun.
T: Moka-san?
M: Sanırım kendimi tutamıyacam
T: Moka-san?!
M: Kapu~chuuu

:lol:

En sonunda asıl moka kalsa iyidi bence. :/

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Tsukune: T
Moka: M

#5 dakika sonra#
M: Çok güzel kokuyorsun.
T: Moka-san?
M: Sanırım kendimi tutamıyacam
T: Moka-san?!
M: Kapu~chuuu

:lol:

En sonunda asıl moka kalsa iyidi bence. :/

Bu diyalog bir bakıma tüm bölümlerin özeti. :razz:

Edit: School Days. Cidden harika bir anime. Ecchi ögesi az, fakat işlediği duygular senaryosu her şeyiyle harika. 4-5. bölüme kadar pek hareket yok fakat ondan sonra olay inanılmaz bir hal alıyor.

Tenzō said:
Edit: School Days. Cidden harika bir anime. Ecchi ögesi az, fakat işlediği duygular senaryosu her şeyiyle harika. 4-5. bölüme kadar pek hareket yok fakat ondan sonra olay inanılmaz bir hal alıyor.
Ben zamanında önerdiydim Cicosa buna başlayalım diye bişey demişti hatırlamıyorum ama başlamamıştım onun yüzünden. :smile:
Nasıl bir anime özelden biraz bilgi verebilirmisin?

6. ve 7. bölüme kadar harikaydı. Fakat son bölümleri cidden korkutucu. Her anlamda söylüyorum, korkutucu. Romantik komedi olan bir hikayenin bu tarz bir hikayeye dönüşmesi cidden korkunç. İzleyecek olanlar 8. bölümden ileri gitmesin bence. Çünkü gerisi cidden hastalıklı bir hikaye.

School Days güzel animedir. Ama sonlarda iyice çığrından çıkıyor. Psikolojisini bozuyor insanın. Özellikle son bölümden sonra, "ulan bu nasıl bir final" dedirtiyor insana...

Şu sıralar Boku Wa Tomodachi Ga Sukunai izliyorum. Hoş animeye benziyor da ecchi değil. Bakalım 1. sezon finaline yakınım. Bitirince fikrimi yazarım.

Back
Top Bottom