Diplomacy mod 4.3

Users who are viewing this thread

Kullandığım versiyon 1.158. Yamayı kurarken "Bu mod v1.153 için hazırlanmıştır." diye hata veriyor. Yüklesem bug oluşur mu? 1.153'e nasıl indireceğim?

Oğuz Khan said:
Kullandığım versiyon 1.158. Yamayı kurarken "Bu mod v1.153 için hazırlanmıştır." diye hata veriyor. Yüklesem bug oluşur mu? 1.153'e nasıl indireceğim?
Sorun Olmaz Karşılaşacağın Nadir Buglardan Birisi Lordlarına Toprak Verememek Olur Onunda Çözümü Var Sadece "1" Sayısına Bakar.

abi ben saltanatı selçukluya zamanında diplomasiyi yükledim oyuna bi girdim herşey native modu gibi olmuş acaba bn neyi yanlış yaptım?

Hasan paşa said:
Oyunda bir değişiklik pek fazla göremedim ama yineden olsa bişiler değişmiş.
Göremedin ? Oyunda çok fazla değişiklik var kullanamamışsın.

Kırık değil. 1.160 için yok.Ama 1158'e sorun çıkartacağını sanmıyorum ufak hatalar olur belki.

Tlgklz said:
Oğuz Khan said:
Sorun Olmaz Karşılaşacağın Nadir Buglardan Birisi Lordlarına Toprak Verememek Olur Onunda Çözümü Var Sadece "1" Sayısına Bakar.

Biraz daha açıklayıcı olursanız sevinirim. Uzun zamandır Warband oynamıyorum, neyi kastettiğinizi anlamadım. :smile:

Kizil Vaiz said:
Sorularım biraz can sıkıcı olmaya başlayacak sanırım, o hatalı olan kısım neresi tam olarak?  :roll:

Diyaloglarda.Lordlara toprak verirken sana adanmış diyor o kadar.İsimleri ve şehirleri yok oluyor.dialogs.csv de bir yeri 1 ile değiştirmen gerek.O zaman düzeliyor.

Back
Top Bottom