Kergit öldürmek için taktik

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

berkehan09

Arkadaşlar ne zaman Kergit lerle savaşsam uzun bir süre peşlerinden koşuyorum.Süvarilerimin hepside Svadyalı Şowalye olduğundan yakalayamıyoruz adamları.Onları biryere sıkıştararak öldürmek için bildiğiniz bir taktik varsa lütfen yardım edin :sad:

Mazoşist seni.

Okçularını bir kenara yığ.Sen süvarilerinle saldırmaya devam et.Onlar halleder.

Kral Faust said:
Mazoşist seni.

Okçularını bir kenara yığ.Sen süvarilerinle saldırmaya devam et.Onlar halleder.
'Mazoşist' ?
O taktiği çok denedim ama okçuları biryere koyunca onlar başka biryere gidiyor.

Sözlüğüne bak.^^

Okçuların yanına piyadeleri koy.Düşman yaklaşınca saldırt,okçuları bir yerde durmalarını söyle.

Kral Faust said:
Sözlüğüne bak.^^

Okçuların yanına piyadeleri koy.Düşman yaklaşınca saldırt,okçuları bir yerde durmalarını söyle.
Ben acı çektirmeyi sevmiyorum :grin:
Teşekkürler bunu denememiştim bir deniyeceğim.

bence piyadeleri öne dogru ilerleyin de hepsi yardırıp çarpışırken suvarileri hucum emri ver.. ama ne kadar başarılı olur bilmiom :grin: (çok saçma bi taktik oldun la xD

bence önden piyadelere saldırı emri ver onlar ilerlerken sende düşmanın arkasından atlı birliklerle dolaş 2 taraftan vur eğer arbaletçinde varsa yığ bir tepeye gerisi allah kerim.

berkehan09 said:
Mazoşisti sadistle karıştırdın sanırım? Acı çektirmeyi seven sadisttir. Mazoşist acı duymayı sever.
Herneyse, kergitler kolay lokma. Pek birşey yapamıyorlar fakat uzun süre koşturup insanın sıkıntıdan karnını ağrıtıyorlar. Napsınlar? Adamların elinden daha fazlası gelmiyor. Çok gitme üzerlerine. Bırak, biraz mutlu olsunlar, koştursunlar, eğlensinler. Yavaş yavaş öldürürsün, ne acelen var?

Arkadaşım kergitleri çabuk öldürmek istiyorsan savaş alanında belli bir büyüklük var değilmi sen savaş alanının sonuna kadar git orada bekle kergit adamları zaten direk oraya yapışacak hepsini teker teker indirirsin hiç kovalamadan :wink:

-silme tuşuna basarak sadece okçuları seç, burada beklemelerini söyle..
-grubundaki atlılara sadece seni takip etmelerini söyle (fazla söz dinlemiyolar ama)
-yayan birlikleride okçuların 10 adım önüne koy.
-süvarilerinle birlikte dümdüz koptur alabildiğin kadar adam al sonra geri kaç.
-okçuların menzile girdiği an yavaştan eksilmeye başlarlar.
-sayıları azalıncada yayanlara hücum emri ver yanında geçerken indirsinler.
(karışık görünebilir fakat oyunu bilenler bilir basit bikaç taktik)

crixusreis said:
-grubundaki atlılara sadece seni takip etmelerini söyle (fazla söz dinlemiyolar ama)

Nam ı diyer Turan takktiği :grin:

Furkhan1910 said:
bence piyadeleri öne dogru ilerleyin de hepsi yardırıp çarpışırken suvarileri hucum emri ver.. ama ne kadar başarılı olur bilmiom :grin: (çok saçma bi taktik oldun la xD
SuqLaT said:
bence önden piyadelere saldırı emri ver onlar ilerlerken sende düşmanın arkasından atlı birliklerle dolaş 2 taraftan vur eğer arbaletçinde varsa yığ bir tepeye gerisi allah kerim.
crixusreis said:
Bunları denememiştim bir deniyeceğim teşekkürler.
SniperTR said:
Arkadaşım kergitleri çabuk öldürmek istiyorsan savaş alanında belli bir büyüklük var değilmi sen savaş alanının sonuna kadar git orada bekle kergit adamları zaten direk oraya yapışacak hepsini teker teker indirirsin hiç kovalamadan :wink:
Ama az kişi kaldıkları zaman geliyorlar alanın sonuna :smile:
Grigor said:
berkehan09 said:
Mazoşisti sadistle karıştırdın sanırım? Acı çektirmeyi seven sadisttir. Mazoşist acı duymayı sever.
Herneyse, kergitler kolay lokma. Pek birşey yapamıyorlar fakat uzun süre koşturup insanın sıkıntıdan karnını ağrıtıyorlar. Napsınlar? Adamların elinden daha fazlası gelmiyor. Çok gitme üzerlerine. Bırak, biraz mutlu olsunlar, koştursunlar, eğlensinler. Yavaş yavaş öldürürsün, ne acelen var?
Evet,Mazoşist'i sadistle karıştırmışım kusura bakma.Kergitler kolay lokma biliyorum ancak onları daha hızlı öldürmenin yolunu arıyorum.

Arkadaşlar dediğiniz taktikleri denedim ve gerçekten işe yaradı.Yardım eden herkese teşekkürler.
Konu kilit.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom