Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Users who are viewing this thread

Kral Faust said:
Hot Sauce said:
0.97 ile normal arasında ki fark nedir? Birde beta için normal olanı indirmemiz gerekiyor mu?
Hayır.

@İlkcan,kamp menüsünden otomatik garnizonu seçebilirsin.

oto garnizon kutucugu işaretli fakat az adam var şehirde.Genelde uzaklarda oluyorum ben dönene kadar dayanamıyo kaledeki adamlar az oldugu için. Oto garnizon sekmesini kaldırsam kendim koyabilirmiyim

arkadaşım dediğin herşeyi harfiyen yapıyorum checkout failed veriyor yine napıcam ya bi yardım edin ?

Modu yükledim bende. Harita devasa büyük, güzel mod hoşuma gitti. Turnuvalar falanda güzel oyunu tam çözemedim yavaş yavaş.

Birde bir sorunum var, atımla adamlara çarptığımda altta kırmızı renkli script kodları falan geliyor. Onu nasıl çözerim acaba, update yaptım olmadı. Yabancı forumdan araştırma fırsatım olmadı oraya da bakacağım.

4 çekirdek 3.20 ghz ati radeon hd 7870 8 gb ram bundada kasarmı kasarsa yuh dicem artık ona göre indircem internet sorunlu şuan vınn kunlandığım için kotalı lütfn cevap

bu arada sonradan okudum benim versiyon 1.154 versiyon nasıl düşürücez otomatik yükseltiyo steam zaten ?

ErKuTErDeM said:
Şunu yapıp durmayın,hata veriyor,uff çalışmadı diye ileti atıp duruyorsunuz ya hatayı yazın yada resmini çekip bir siteden yükleyin bu ne ızdıraptır arkadaş spamın dibine vurdunuz
kardeşim yazdım ya checkout failed veriyor diye versiyonum 1.143 ne yapmam lazım dediklerini uyguluyorum 1.300 gb olduğu zaman checkout failed hatası alıyorum

Anca yeni uğrayabildim konuya, bugün update çıkmış onu indirip deniyorum ondan sonra mesajımı editleyip yazarım düzelip düzelmediğini. :smile:

Tamamdır, son gelen güncellemeyle düzeldi sorun.  :smile:

Dohtor Tomus yeni link koymuş bazılarınız yorulur şimdi,yama: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,245842.0.html

Nexus'tan indirmenizi öneririm. Modbb'de arasıra hata verebiliyor bende.

lütfen bana yardım edin ben bu hatayı alıyorum ve dediğin gibi programı indirip yaptım ama gene aynı hata sürümüm 1.143
img542.imageshack.us/img542/2060/92197017.jpg

Arkadaşlar harita devasa olduğu, çok krallık olduğu için ne yapsam kararsız kaldım. Moda dair tavsiyelerinizi bekliyorum, siz neler yapıyorsunuz?

Peki turnuvalar dışında nereden iyi para kazanabilirim? Birde özelliklerde ölünce bir başka adamın yerine geçme varya, onu nasıl yapıyoruz acaba?

Kral Faust said:
Dohtor Tomus yeni link koymuş bazılarınız yorulur şimdi,yama: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,245842.0.html

kardeşim yükledim verdiğin siteden tek sıkıntı oyun içindeki diyologlar falan ingilizce türkçe olanı yokmudur acaba ?

system54 said:
Kral Faust said:

kardeşim yükledim verdiğin siteden tek sıkıntı oyun içindeki diyologlar falan ingilizce türkçe olanı yokmudur acaba ?
bide bir savaşa girdiğin zaman adamlar yaklaştığında donuyor oyun ya da kamp kuranların kampına girdiğim zaman at ı sürdüğüm de oyunda donma oluyor ve sonrasında microsoft visual c++ runtime error hatası verip atıyor oyundan bilen varsa bi yardım edebilirmi ?

system54 said:
system54 said:
Kral Faust said:

bide bir savaşa girdiğin zaman adamlar yaklaştığında donuyor oyun ya da kamp kuranların kampına girdiğim zaman at ı sürdüğüm de oyunda donma oluyor ve sonrasında microsoft visual c++ runtime error hatası verip atıyor oyundan bilen varsa bi yardım edebilirmi ?
Sistemin yetmiyor olabilir. Zaten daha yeni çıktı bu sürüm.Türkçe yaması yok.

Back
Top Bottom