Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Users who are viewing this thread

Seyyah said:
Araturnas said:
Seyyah said:
Altınorda zayıf diye tahmin ediyorum bir de uzak kalıyor rusyayı kapsıyor. İlhanlılar en mantıklısı, anadolunun yarısı senin zaten, kalanını da istanbul dahil olmak üzere fethederek gidersin. Kralın emrine şöyle giriyorsun, bir lorddan görev istiyorsun o da sana kral için savaşacak adam lazım diyor hepsi bu.

Ben girdim ama savaşta olmamıza rağmen bir türlü saldırmadılar, bende sıkıldım. Oyuna yeniden başlayıp fıransız oldum ve kral'a haçlı seferi yapalım dedim. Oda kutsal topraklara bak gel dedi. Hileyle gidip gelince 2 haftadan önce yapamazsın şaka mı bu dedi :grin:
:grin: yapay zeka sana diyor ki hile kullanma anla işte :grin:

Sorma, yol uzun olunca uçakla gideyim dedim. Ama olmadı işte :smile:

modu yükledim karaketerimi yarattım  ilahnlılarda başladım maceran başlamadan bitecek dediği yerde hata veryor haydutu öldüremyrm

Beyler bişey sorucam. Bu modta Kaleye birlik bırakamıyorum. Nasıl bırakıcaz. Birliklerinin bir kısmını yerleştir diyorum. Tamam diyorum ama askerler gitmiyor. Hata da vermiyor. Öyle geçiyor tamam diyince ama askerleri bırakmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

0.97 ile normal arasında ki fark nedir? Birde beta için normal olanı indirmemiz gerekiyor mu?

Hot Sauce said:
0.97 ile normal arasında ki fark nedir? Birde beta için normal olanı indirmemiz gerekiyor mu?
Hayır.

@İlkcan,kamp menüsünden otomatik garnizonu seçebilirsin.

Back
Top Bottom