[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

Master Ronin said:
Tamam, her türlü bu akşam çıkarırım. Cinematic yerlerinde bazı kısımlardaki yazılar kutucuklardan taşmış, onu ayarlıyorum. İngilizce olan yerlerin de çoğunu çevirdim. İngilizce kalan yerleri de ss'siyle beraber paylaşılırsınız düzeltirim. Geceye doğru çıkarabilirim büyük ihtimalle.
Süpersin. :grin:

Yeni konu açsam mı bilemedim. Linkler:
http://www.2shared.com/file/44Q0FKFh/AydnlkKaranlk_-_Kalradyann_Kah.html
http://mountandblade.nexusmods.com/mods/3934

Yüklemesi basit, modules/light&Darkness/languages'ın içine boşaltın. Oyunu türkçe yapın, oynayın.

Notlar:
-Biraz acele olmuş olabilir, bir an önce halletmek için acele yapmaya uğraştım. Bir sürüm daha çıkarıp halletmeyi düşünüyorum.
-Olmamış bir yer görürseniz (grameri bozuk cümle, ingilizce diyalog, vs) burada ss atarak paylaşın. Sonrakine sürüme halletmeye çalışırım.
- "*" olan bir yere denk gelirseniz, bilin ki oraya tekrar rahat dönmek için işaret bıraktım. Yıldız gördüğünüz yerlerde bana geri bildirim yaparsanız (sorun yok veya sorun var, şu şu gibi)
-Quest log kısmında birinci şahıs kullandım (şöyle şöyle yapmalıyım), sanki karakter kendine not almış gibi. Native görevlerini çevirmekle uğraşmadım, zaten bu modda pek yapılmıyorlar. Onun dışındaki görevlerde farklı bir durum varsa onları da bildirin lütfen.
-Şiirler henüz çevrilmedi.
-Çok aşırı ciddi ve sadık çevirmeye uğraşmadım. Argo da istediğiniz gibi yer yer mevcut. Bakalım beğenecek misiniz :smile:

Master Ronin said:
Yeni konu açsam mı bilemedim. İşte link: http://www.2shared.com/file/44Q0FKFh/AydnlkKaranlk_-_Kalradyann_Kah.html

Yüklemesi basit, modules/light&Darkness/languages'ın içine boşaltın. Oyunu türkçe yapın, oynayın.

Notlar:
-Biraz acele olmuş olabilir, bir an önce halletmek için acele yapmaya uğraştım. Bir sürüm daha çıkarıp halletmeyi düşünüyorum.
-Olmamış bir yer görürseniz (grameri bozuk cümle, ingilizce diyalog, vs) burada ss atarak paylaşın. Sonrakine sürüme halletmeye çalışırım.
- "*" olan bir yere denk gelirseniz, bilin ki oraya tekrar rahat dönmek için işaret bıraktım. Yıldız gördüğünüz yerlerde bana geri bildirim yaparsanız (sorun yok veya sorun var, şu şu gibi)
-Quest log kısmında birinci şahıs kullandım (şöyle şöyle yapmalıyım), sanki karakter kendine not almış gibi. Native görevlerini çevirmekle uğraşmadım, zaten bu modda pek yapılmıyorlar. Onun dışındaki görevlerde farklı bir durum varsa onları da bildirin lütfen.
-Şiirler henüz çevrilmedi.
-Çok aşırı ciddi ve sadık çevirmeye uğraşmadım. Argo da istediğiniz gibi yer yer mevcut. Bakalım beğenecek misiniz :smile:
Oh be süpersin abi çok sağol :grin:

Bir ekran görüntüsü paylaşayım :razz:
Jt1iNjy.jpg

Modun indirmesi yarım kalıyor bende. Yaklaşık 85mb indikten sonra dizin hatalı diyor.

RequesT said:
Hemen iki tane İng. atayım abi :grin: Gerçi herkesin bileceği şeyler. :grin:

43105366.png

ssszf.png

oradaki guy eski mount&blade sürümünde (zendarın oldukları) talimci diye çevrilmişti yanlış hatırlamıyorsam biraderde iyiymiş :smile:

Abi adamlar resmen yeni oyun yapmışlar gibi harika bir şey. MR'ye de çok teşekkürler

Yalnız bir sorum olacak. Borchayı bulmamız için bizi veagir başkentine yönlendiriyordu biri, ben görevleri yapayım diye beklettim biraz. Gittiğimde ne şehirde ne de handa buldum borchayı. Nerede bulabilirim bunu?Grubumda olmamasına rağmen Şahin Göz yeteneğini kazandı falan dedi gezerken

Eyyvallah Master kardeş :smile:

Hemen modu indiriyorum , bence bu konuda ki konu başlığını düzenle yeni konu açmana gerek yok diye düşünüyorum .. Eline sağlık..

Birkaç Ekran Görüntüsü Argo Hakkında :smile:

jwn8k.jpg

jwn8s.jpg

jwn8u.jpg

jwn8v.jpg

jwn8x.jpg

jwn91.jpg

jwn92.jpg

Buda Sevdiğim Bir Görüntüydü :smile:

jwn9g.jpg

Nahan buda İngilizce bir diyalog , ayrıca ganimet ekranında " ... " şu şekilde bir şey var

jwn9v.jpg

Mertcan_Tr said:
Abi adamlar resmen yeni oyun yapmışlar gibi harika bir şey. MR'ye de çok teşekkürler

Yalnız bir sorum olacak. Borchayı bulmamız için bizi veagir başkentine yönlendiriyordu biri, ben görevleri yapayım diye beklettim biraz. Gittiğimde ne şehirde ne de handa buldum borchayı. Nerede bulabilirim bunu?Grubumda olmamasına rağmen Şahin Göz yeteneğini kazandı falan dedi gezerken
Lordun kabul salonuna git ön tafata zindan olacak orada.

Master Ronin eline sağlık çok güzel olmuş çeviriler
----

Bu arada Shoey'in sorduğu matematik sorusunu yapabilen var mı "bir çiftçi ölünce 3 oğluna 17 inek bırakıyor....

Back
Top Bottom