[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

Tamamdır çalıştı çok sevinçliyim. Mod çok güzel ama Zendar şehrinde takıldım ne yapacağımı hiç bilmiyorum. :/

JusdWeR said:
Tamamdır çalıştı çok sevinçliyim. Mod çok güzel ama Zendar şehrinde takıldım ne yapacağımı hiç bilmiyorum. :/
Hancıdan görev alacaksın veya etraftakilere piçak fırlatabilirsin.

JusdWeR said:

herkesle konuş, biraz görev topla. sonra eğitime girecen. o kalenin önünde lord kılıklı biri varya, onun sağındaki adamala konuş. sonra konştuğun adamın solundakiyle konuş. eğitime gir. sonra ilk konuştuğun adamla bir daha konuşup haydut avına başla.

çeviri yapmak isteyen (rehberi yada modu) çekinmeden söylesin, gerek ingilizce gerek türkçe imza eksiği de var. bir kişi imza yaparsa çok iyi olur.

Gerçekten müthiş bir moda benziyor ancak oynamak için İngilizce şarttır büyük ihtimal.

Türkçe yaması yapılıcak bir mod varsa, oda budur. Gidip saçma sapan modlarını çevireceğinize gelin bunu çevirinde biz İngilizce'si olmayan insanlarda faydalanalım. (Şair burada çevirici arkadaşlara sesleniyor)

coentrao said:
Gerçekten müthiş bir moda benziyor ancak oynamak için İngilizce şarttır büyük ihtimal.

Türkçe yaması yapılıcak bir mod varsa, oda budur. Gidip saçma sapan modlarını çevireceğinize gelin bunu çevirinde biz İngilizce'si olmayan insanlarda faydalanalım. (Şair burada çevirici arkadaşlara sesleniyor)
+1 :smile:

Ya arkadaşlar Clue 2'ye bir türlü ulaşamadım, onu alsam iş bitecek ya, birde secret treasure için gölün kenarında walk around yapıyorum, birtürlü sualtı macerasını bulamıyorum.

İndirdim denedim ve bi bok anlamadım. İngilizce'si olmayan bu moddan anlamaz zaten. Türkçe Yama şart.

coentrao said:
İndirdim denedim ve bi bok anlamadım. İngilizce'si olmayan bu moddan anlamaz zaten. Türkçe Yama şart.
Bana bişi mi diyon reyiz,öyleyse ingilizcem yeterli seviyededir diye düşünüyorum,özel hocayla 2 sene çalıştım yetmiyorsa yuh artık.

Sana bişi demiyom la. Daha Zendar'dan çıkamadım, adamlardan görev falan alıyom ama ne anlatıyorlar hiç bi bok anlamıyom.

Back
Top Bottom