[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

Sağdan başlayıp atmayı dene.
Diğer ileti: Resimler için yabancı forumda bir rehber var, şuan telefonda olduğum için atamıyorum. Biraz gereksiz bir görev, sonunda komik bir ödül veriyor.

Karanlık tarafta olan herhangi biri saveni paylaşabilir mi karanlık tarafa geçemiyorum hikayeyi en baştan almakda çok uzun sürer  :facepalm:

uygarhuner said:
Karanlık tarafta olan herhangi biri saveni paylaşabilir mi karanlık tarafa geçemiyorum hikayeyi en baştan almakda çok uzun sürer  :facepalm:
Fenrir ile ikinci karşılaşmamızda, karanlık tarafa geçmemiz için bir teklif yapıyor. Eğer geçmişte kötülüğe yönelik şeyler yapmışsak onun teklifini kabul edip, karanlık tarafa geçebiliyoruz. Kötü derken kastettiğim; verdiğimiz cevaplar. Agresif cevaplar verirsek kötü
tarafa geçebiliyoruz. Kötü tarafa da aynayı almak için gittiğimiz adadan döndüğümüzde geçebiliriz. Çünkü Fenrir ikinci defa orada karşımıza çıkıyor. Teklifini kabul edersek hatırladığım kadarıyla Kara şovalyeler, Jormungand'ın(yanlış yazmış olabilirim) ordusunun başına geçiyoruz ve Zendar'a ilerliyoruz. Kötü tarafa geçtiğimiz için başta Rolf olmak üzere bütün yoldaşlarımız gruptan ayrılıyor. Kuşatmak için Zendar'a vardığımızda zendarda ki en yetkili adam ile konuşuyoruz. Hani karanlık dini anlamamızda yardımcı olan, bütün krallara karanlık dinin geri döndüğü haberini yaymamızı isteyen adam, bize güvenen adam. Onla bir diyaloğumuz oluyor, diyaloğu çok hatırlamıyorum. Özetlersek "Karanlık dine mi geçtin? Senden bunu beklemezdim, Zendar'ı canımız pahasına savunacağız." gibisinden şeyler diyor. Zendar'ı aldığımızda Jormungand ile falan diyaloğa girmiş olabiliriz, tam hatırlamıyorum. Sonra Ragnar'ı öldürmek için yola koyuluyoruz. (Senaryoda aydınlık tarafta da Ragnar'ı kurtarıyorduk Zendar kuşatmasından sonra.) Ragnar ile diyaloğa giriyor muyuz pek hatırlamıyorum. Ragnarı tam öldürecekken Rolf geliyor. Senaryodan biliyorsunuz ki Rolf bu Karanlık Din meselesine çok önem verir, onlardan da hiç hoşlanmaz. Özetle, "Ragnarı öldürmek için önce beni geçmelisin" diyerekten bize saldırıyor. Rolfle dövüşüyorsunuz. Rolf de orada can veriyor, Ragnar da kaçmış oluyor hatırladığım kadarıyla. Rolf can veriyor fakat Ragnar'ın kaçıp kaçmadığını tam hatırlamıyorum. Sonra zaten Chapter 1 bitiyor, normal oyuna dönüyor. Ek olarak kötü taraftaysanız bütün Kara birlikleri emriniz altında toplayabilirsiniz. İkinci Chapterda da karanlık taraftan bi resim var, yanımızda kara şövalyeler falan. Karanlık tarafta diyalogları tam hatırlamam imkansız zaten, özeti bu.

uygarhuner said:
Karanlık tarafta bitirilmiş savem var fakat sen ilk katıldığımız kısımdan istiyorsun sanırım. Bu sıralar pek giremiyorum ama üşenmezsem hile hurdayla karanlık tarafa katılıp saveini atabilirim

Assassin07 said:
uygarhuner said:
Karanlık tarafta bitirilmiş savem var fakat sen ilk katıldığımız kısımdan istiyorsun sanırım. Bu sıralar pek giremiyorum ama üşenmezsem hile hurdayla karanlık tarafa katılıp saveini atabilirim
teşekkürler ekstra uğraşmana gerek yok

Assassin07 said:
uygarhuner said:
bitirilmiş de olabilir karanlık tarafla birlikte tüm kalradyayı ele geçircektim :grin:

Beyler, boru üfleniyor, fakat etrafta yürü dediğimde sarı duman falan görmüyorum. 10 saattir bununla uğraşıyorum nerede bu sarı duman yardımcı olabilecek olan var mıdır?

jetix120 said:
Beyler, boru üfleniyor, fakat etrafta yürü dediğimde sarı duman falan görmüyorum. 10 saattir bununla uğraşıyorum nerede bu sarı duman yardımcı olabilecek olan var mıdır?
Ben Light and Darkness'i biri kötü, ikisi iyi olmak üzere 3 kere bitirdim. Yakın zamanda 3. defa oynamıştım. Benimde karşıma senin karşılaştığın sorun çıkmıştı 3. oynayışımda. Oyunda 1-2 gün geçti falan, tekrar tekrar denedim. Tekrar tekrar bekledim geceleri o yerin yanında. En sonunda başarılı da oldum. Halledilmeyecek bir sorun değil yani, yapabilirsin.

Back
Top Bottom