Nereye Kadar Terfi Ederim?---Swadian vs Vaegirs

Swadian mý? Vaegir mi?

• Swadian

Votes: 0 0.0%
  • Vaegir

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    0
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Ondorax

Recruit
Oyun beni aþýrý sardý ve harika bir oyun þuanda Sergeant Knight rütbesindeyim peki oyunda nereye kadar varabileceðiz?Swadian Kralý olmak gibi bi þansým varmý? :grin:

Sýrayla rutbeler soyle:

Once fresh-recruit'sin;

1 Regular
2 Veteran
3 Sergeant
4 Sergeant-at-arms
5 Squire
6 Knight
7 Knight-at-arms
8 Sergeant-knight
9 Sergeant-knight-at-arms
10 Master-knight
11 Grandmaster-knight

Bundan sonra yok... :sad:

EEE O zaman oyun oraya kadar su an
kale falan alisi yok yani
orda oyun bitiyor mu?
bi de hala gorev alabiliyor musun son rutbe ye ulastiginda?

CTRL+T modunda gorulen kale gibi yerler þu an oyunda aktif deðil.
En üst rutbeye ulaþtýðýn halde gorev almaya devam edebilirsin.
Tabiki oyun bitmez, tüccarlarýn verdiði görevler de var.

zati maas hic bir sey aslinda oýrda 500 para veriyor bir savasa girsen ordan daha fazla kazanabilirsin
ben daha iyi bir seyler umuyordum :cry:

ya öyleyse çok kötü. zaten cebimde 1m para var. Artýk para için deðilde daha büyümek için görev yapýyordum. e ozaman oyun benim için bitti. ozaman yeni patch çýkana kadar oyunu rafa kaldýracaz :sad:

anatonia said:
EEE O zaman oyun oraya kadar su an
kale falan alisi yok yani
orda oyun bitiyor mu?
bi de hala gorev alabiliyor musun son rutbe ye ulastiginda?

E daha beta olduðu için normal, þuanda oyunun büyük kýsmý savaþ sisteminden oluþuyor, heyecanla bekliyoruz oyuna yer ve hikaye öðeleri gibi þeylerin katýlmasýný

tam sürümde muhtemelen komik miktarlarda para dýþýnda birþeyler de olucak:smile:

bu arada ben vaegir derim. sanýrým bi kere fazla para veriyolar ama onu geçiyorum olsa ne yazar. asýl seçme sebebim þu, haritadaki yerleri daha iyi. zendar/salt mine/four ways hepsine yakýnlar. swadian olunca daha fazla zaman harcýyosun. bi de ben count mirayý çok severim ondan :shock:

ben de vaegir master knigtým 100 görev yaptým hala grandmaster knight olamadým ve haklýsýn yerleri daha ii zendara yakýn ve krallarý benim tipe benziyor

Back
Top Bottom