Mount Blade Fire and Sword Kırım senaryosu

Users who are viewing this thread

xxwolfcanxx

KIRIM SENARYOSU     

EVET KİMSENİN BİLMESİNİ İSTEMİYORDUM AMA SÖYLEMEK GEREK ÖYLE KRAL FİLAN FALAN PEK BİR ŞEY YOK

ŞİMDİ YENİ OYUNU AÇ

KİMSEYLE KONUŞ AMADAN DOĞRUU ALBAY ZOLOTARENKONUN(HERİF KAZAK) YANINA GİT...GERİSİNİ SİZ YAPIN

Bu seneryo olayı beni pek sarmıyo :grin: :grin:

bide bi sorum var Nasıl konu açıyoruz  :roll:

BamsıBeyrek said:
Tamam da Tatar'ı Perekop'a götürdükten sonra bize katıl diyor ve başka görev çıkmıyor. Devamı yok ki bunun.

ben gittim perekopa o tatarla orda bana adımla hitap etme dedi sende ona niye adını sakladığını sordun o da şimdi zamanı olmadığını onlara hizmet edersen  biliceğinin söyledi sonra sen pereskopdaki mirzaya git özel bir görev üstlenmek istiyorum de sana bir köyü koru diycek koru onu sonrasını bende bulamadım ama mutlaka var bence kırım senaryosu.
not:köye saldıran adamlar kazak atamanın onları gönderdiğini söylüyor.

beyler kırım senaryosu bu kadar ben oynadım 4569994 talerim oldu oynuyorum hatta memoş girayı tahta çıkardım gene yok kırım senaryosu bu kadar

vardır mutlaka buda Türklerin gizemli senaryosu :smile: Türklerin Senaryosuda böyle zor olur işte :grin: Bulcaz ama yılmayacaz :smile: kaan46 yaklaşmışsın :smile:

kaan46 said:
BamsıBeyrek said:
Tamam da Tatar'ı Perekop'a götürdükten sonra bize katıl diyor ve başka görev çıkmıyor. Devamı yok ki bunun.

ben gittim perekopa o tatarla orda bana adımla hitap etme dedi sende ona niye adını sakladığını sordun o da şimdi zamanı olmadığını onlara hizmet edersen  biliceğinin söyledi sonra sen pereskopdaki mirzaya git özel bir görev üstlenmek istiyorum de sana bir köyü koru diycek koru onu sonrasını bende bulamadım ama mutlaka var bence kırım senaryosu.
not:köye saldıran adamlar kazak atamanın onları gönderdiğini söylüyor.
Acaba bizim şimdi bir kazak lord esir alıp ardındanda kırım lorduna gidip özel görev istesek gerisi gelir mi :smile:
Zeka bu şimdi deniyecem bu fikrimi lord alabilirsem :smile:

Kırıma geçtim ben kazaklarla savastaydık tam 4 tanesı kalemı kusatıyordu sonra bı barıs bıldırgesı geldı ekrana :grin: senın durumlar nası :grin:

sanırım senaryo benim yazdığım kadar olsa gerek isveç ve kırım senarosu yok keşke olsalardı asıl osmanlıyı yapacaklardı yalanmı rusmuş lehistanmış bizene en güzeli osmanlı olurdu

şu dediğim kazak lord ile özel görev istemeyi yapalım belki vardır.Biz Türk üz pes etmek uymaz bize :smile:

Back
Top Bottom