High Five [H5 - High5]

Users who are viewing this thread

Belki de sahalara dönmemizi açacak bir haber beyler... Yarın 21:30 da x klanı ile antreman maçı vardır. Herkesi bekleriz antreman felan da takılırız hanny tsydi felan. Hepinizi seviyorum.

:grin: :grin: :grin:

///H5_Harunabi_Effect

AhmetHan40 said:
Belki de sahalara dönmemizi açacak bir haber beyler... Yarın 21:30 da x klanı ile antreman maçı vardır. Herkesi bekleriz antreman felan da takılırız hanny tsydi felan. Hepinizi seviyorum.

///H5_Harunabi_Effect
Mesleğim nedeniyle gelemiyorum .s .s

Alper Tunga said:
AhmetHan40 said:

///H5_Harunabi_Effect
Mesleğim nedeniyle gelemiyorum .s .s

Ne mesleği? Ramazan Ramazan pis işler yapmaya utanmıyor musun? Kim bilir gecenin o saatinde nerede kime ne pazarlıyorsun, cık cık cık yakıştıramadım sana. :razz:

Sa Klana Katilmak istiyorum suno şehrim var bi tanede köyüm var 52tanede askerim var ama rodok krali beni görürse zkecek oyüzden lütfen destek icin klana girmek istiyorum

AhmetHan40 said:
Dur mübarek ne yaptın  :shock: Ts bir iletişim aracıdır. Tam adı Team Speak takım içinde konuşmayı sağlar. :smile:
ne takimi ben kralliktan bahsediyorurayim benimlen konuşcaksan yüzyüze konuşacaksin siz örgütmüsünüz lan nord krali beni almadi kraliiğa

AhmetHan40 said:
Yok kardeşim internet ortamında parasız konuşma aracı. Çok iyi olur çokta güzel olur tamam mı yani bizi dinlersin felan öyle yani.
hep neden siz konuşcaksiniz lan ayrica fakir değilim ben manavim var

AhmetHan40 said:
Manavın olması güzel de, sen de mikrofonun varsa konuşabilirsin neden konuşmayasın. Sesini duyarız :smile:
sesimi napicaksiniz lan nese mikrofona ne gerek var zaten ben seni mareşel secerim bende kralim olurum kalede ziyafet veririz

Sen kimsin yiğen senin dilinden konuşalım biz calradia dışında bir krallığız High Five krallığı.. Ts de şehrimiz tamam mı? Ara ara sefere çıkıyoruz calradiayaya.. Girceksen gel tsye konuşsunlar.. Sen ses verme de zaten.. Susmazsın.. Yanlış topraklara gelmişsin onu diyim sana.. Az araştır öyle gel bu topraklara.. Tamam mı delikanlı..

Miraak said:
Sen kimsin yiğen senin dilinden konuşalım biz calradia dışında bir krallığız High Five krallığı.. Ts de şehrimiz tamam mı? Ara ara sefere çıkıyoruz calradiayaya.. Girceksen gel tsye konuşsunlar.. Sen ses verme de zaten.. Susmazsın.. Yanlış topraklara gelmişsin onu diyim sana.. Az araştır öyle gel bu topraklara.. Tamam mı delikanlı..
araştirdim ve geldim ts teamspeak bir konuşma programi ve bi şehir değil high five bir klan krallik değil seferede cikmak icin bi ordun olmasi lazim yanliş topraklaraderken  yürümüyorum yaziyorum ayrica senden büyük biriyim şimdi sktr ol gıt sen araştir iyice bu sölediklerini benim manavim varben bilgili biriyim

Back
Top Bottom