5 LİRA İÇİN HAYATINI KARARTTI!

Users who are viewing this thread

BozKurt80 said:
İyi Olmus, O 5 Tl Meseleside Kılıf Bunlar Gibi Şerefsiz Vatan Hainleri İşte Bole Yapar Yapıncada 5 Tl İçin Yaptım Der, 14 Yasındaymıs Lan 14 Yasında Adam Her Haltı Bilir, Her Boku Devletmi Yapacak Bura Amerika Değil Gidin Okuyun İlk Önce. Bu Pkkyı Destekleyen Kişileri Temizlemek Lazım.

Eylem Yaparken Şerefsizlere Biber Gazı Yerine Bomba Atsalar Ne Güzel Olur Hepsi Geberip Gider...
14 yaşında bir insan çok kolay kandırılabilir.Her insan kolay kandırılabilir.İsterse 30'unda olsun.Birde işin içine fakirlik girerse insanın neler yapacağı belli olmaz.

Yetişme tarzından dolayı, ''Kahrolsun Türkiye'' çığlıkları arasında yetişsen senin muhakeme yeteneğini de görürdük. Vatanını satmayacak kadar bilinçlisin, ama yaşın önemini kavrayacak kadar değil. Aynı şeyleri söyletiyorsun bana dostum.

Bazı konularda olmayabilir, ama burada çok daha önemli bir konu var. Evet gerekiyor. Milli Mücadele halk bilinçlendirilerek kazanılmadı mı?

Tamam abiler, henüz doğru düzgün tartışamayacak kadar bilinçsizim kabul ediyorum. Ama bana göre herkes bu konuda bilgi sahibi olmalı.

Gerekiyor olabilir, fakat şuan bilinçli olduklarını göstermez. Bilinçlendirmek istiyorsan buyur, madem sen o kadar iyisin bu yaşında. Bilinçli olmadığı için onu suçlayamazsın, çocuk bu sonuçta. Ona eğitileni doğru kabul eder.

Back
Top Bottom