Arrow - Dizi

Users who are viewing this thread

Dizinin daha önceki bir bölümünde de Kara Okçu'nun kim olduğunu apaçık gösteriyordu, bu bölümde yeniden göstermeleri yeni bir şey değil. Buna rağmen, iki kez gösterilmesine rağmen, hâlâ Kara Okçu'nun kim olduğunu karıştıran oluyorsa, bunu ilginç bulurum. Malcolm Merlyn, Kara Okçu, vikisinde de öyle görünüyor. Tommy olduğu nereden çıktı anlamadım.
Oliver'la Emir (Adını Feriha Koydum) karakterinin benzerliği sizi de şaşırtıyor mu? :razz:

oha oha harika bölümdü 2. sezonu nasıl bekleyeceğiz :sad:
oliverle laurel in arası yine açılacak :sad: tommy kurtardığı için laurel i.
lan Malcom ne adamsın :grin: Oliver öldürmedi mi malcom u Tommy ye öldürmedim dedi ben orda gayet ölmüştür diye düşünmüştüm
yanlız vikings gibi değil sezon finaline yakışacak bir bölüm yapmışlar :smile:

Sezon finali dediğin böyle olur, vay be ne bölümdü.

Hani cihazı imha edicek 1 kişi daha var dediğinde Roy'u filan arar oradan bağlarlar diye düşünmüştüm de olmadı. Tommy'e yazık oldu. Gelecek sezon ada bölümleri çok iyi geçecek gibi. Shado filan ölmüştür herhalde adada. Bir de sürekli hayatta kaldım falan filan diyordu kaçtığı neymiş onu göreceğiz. 2. Sezonun direk Glades'in yeniden yapılandırılmasından başlayacağını düşünüyorum. Taze şehire çöken çok olur bakalım.

Tam sezon finaline yakışacak bir bölümdü, muhteşemdi, olağanüstüydü! Cidden son sahnelerde çok duygulandım.
Tommy keşke ölmeseydi, fantastik bir bölümdü her duyguyu yaşattılar bu bölümde. :/ 2. sezonu beklemek çok zor olacak, perşembe günleri içimde bir boşluk hissedeceğim.

Şuan Gladesten daha yerle bir oldum. Spartacuste bile bu kadar duygu karmaşasına girmemiştim ki daha sezon finali  :roll: perşembe günlerim artık geçmek bilmeyecek. Felicity yi göstermediler acaba birşey olmuş mudur ona ? Asıl saçmalıklar dig ve oliver nasıl o kadar hareket ediyorlar ? O yaraları ben alsam yarısı boşa giderdi vuruşların.

Harika bir sezon finaliydi. Şahsen bu kadarını beklemiyordum ben. Tommy'e üzüldüm gözlerim yaşardı çok kötüydü be. Ayrıca Diggle eski bir asker ve Oliver'da adada eğitim gördü o acılara dayanmaları gayet normal bence. Nasıl bekleyeceğiz ya perşembe günlerim bomboş geçecek :sad:

Aklım almıyor zenginlerin cirit attığı şehirde nasıl aktif bir metro olmaz anasını satim

Walter'ın yokuğuna alışıldığı için ona çok üzülmemiştim ama Tommy'nin hele ki ölerek ayrılması kötüydü.Malcolm'un son sözü çok güzeldi.Ben olsam ikinci cihaz olduğunu anlamazdım.Ne saçmalıyo bu dedim izlerken  :mrgreen: İkinci sezon da galiba dediğim gibi Dig'in Deadshot ile kavgasını ve Roy'un Red Arrow olması olanaklı görünüyor.Zaten Roy Arrow'u takip ediyordu.Ayrıca Moira,Thea,Roy ve Felicity'e ne olduğunu merak ediyorum.Vikings den sonra bu da sezon f.

Back
Top Bottom