Mount & Blade:Warband Satın Alma Bilgileri

Users who are viewing this thread

Ürün en kısa zamanda eklenecek deniyor ama nafile.Napoleon savaşları tek olarak 9.90,warbandda öyle bişeydir bence en iyisi ikisini almak bana göre.

Old Liquid Toad said:
Ürün en kısa zamanda eklenecek deniyor ama nafile.Napoleon savaşları tek olarak 9.90,warbandda öyle bişeydir bence en iyisi ikisini almak bana göre.
Bencede hem bide hediye kuponu diye birşey varmış 10 TL lik onla daha iyi olur kontörle alınca 17 Tl oluyo ama 7TL  ödicem  :eek: hediye kuponu var diye

TimurHan said:
Old Liquid Toad said:
Bencede hem bide hediye kuponu diye birşey varmış 10 TL lik onla daha iyi olur kontörle alınca 17 Tl oluyo ama 7TL  ödicem  :eek: hediye kuponu var diye
10 TL hediye kuponu 50 TL üzeri alışverişlerde kullanılıyor.

bu oyunu steamda ki indirimden kaçırmışım satın almak istiyorum ama 70 tl para veremiyorum şuan öyle bir durumum yok teknosada warband 10 tlye alınabiliyor kutulu oyunu steamda güncellemem ve üzerine viking conquesti satın almam mümkün olur mu steamdan olmuyorsa indirim beklemek zorunda kalacağım yenide indirim bitmiş anladığım kadarıyla lütfen yardım edin

oyunu g2a sitesinden 13 tlye aldım aynı paralara viking conquestte bulursam sorunumu halletmiş olacağım bu tarz bildiğiniz siteler varsa linkleri bekliyorum

steamda viking conquest 14.99 tl suan onuda aldım indiriyorum umarım beklediğim gibi olur

Selam Buralarda Yeniyim bişiy Sorucam , warband alınca online oluyor sanırım değilmi ?.

Merhabalar hocam, Ben steamdan almak istiyorum yılbaşı indirimine girdi.Mb warband-napoelonic wars Telefon üzerinden satın alsam Aktivasyon kodum nereye gelecek Yetkili Yardımcı olabilir mi ?

Eğer kasdettiğin telefon için olan steam uygulaması üzerinden alışveriş yapmak ise, oyun direkt olarak steam kütüphanene eklenecektir.

Mount and Blade Warband'ı D&R'dan satın adım ancak içindeki kod daha önce kullanılmış ne yapmalıyım? Not: Satın almadan önce kontrol ettim kapalı kutuydu.

daha almayanlar veya arkadaşına hediye olarak almak isteyen arkadaşlar.....
steamda indirim var.hoş 2-3 hafta önce ben 29.90a almıştım:smile:...
şu an 10.50 tl. full paketi 23tl şansa bak.
ama yinede dlc lerini aldım

Back
Top Bottom