Mount & Blade:Warband Satın Alma Bilgileri

Users who are viewing this thread

MArdA TaleWorlds

Community Support & Localization
Community Support
feature_warband.png

Mount & Blade Warband'ı internet üzerinden satın almak isteyenler için siteler;

Playstore 9,90TL (Tavsiye Edilen)

TaleWorlds Store 19.99 USD(Tavsiye Edilen)

D&R 8,99 TL (Tavsiye Edilen & Kutulu)

Steam $19.90 (Tavsiye Edilen)

Game Play Outlet $29.99

Gamers Gate $19.95

Games Planet £14.99

Gamefly $19.99

DLGamer £14.99

Gametap $19.95

Gamestop $19.99

Beamdog $19.99

Konu, en son 21.06.2013 tarihinde güncellendi.

Konu için teşekkürler. Fakat aklıma birşey takıldı. TL 9.90 Dolar 29.90 birimlerin tam tersi olması gerekmiyor mu ? Sanırım dışarıda çok pahalı bu oyun :???: :???: :???: :???: :???: :???:

Napolyonun  oynanışı pek hoşuma gitmiyor o yüzden sadece warband almak isterim ama onda oynayan kalmadı heralde?

sancar1234 said:
Napolyonun  oynanışı pek hoşuma gitmiyor o yüzden sadece warband almak isterim ama onda oynayan kalmadı heralde?
Yok hala warband en gözde oyunu serinin.Çoğunlukla warband oynanıyor zaten,daha çok server ve oyuncu var mp de.

Ben az önce Playstore'den 9.90TL'ye 12 ay Taksit aydad 0,72Kr'a aldım oyunu. Warband'ı aldım. Çok mutluyum şuan. Aranız da yeniyim, merhabalar. Steam'den eklemek isteyenler: hatipogluk

Playstore'ye bilgilerimi verdim. Mobilden alacaktım oyunu. Fakat daha onayı veremedim, onay mesajı gelmiyor. Ne yapacağım yahu?

Sierra Maestra said:
Playstore'ye bilgilerimi verdim. Mobilden alacaktım oyunu. Fakat daha onayı veremedim, onay mesajı gelmiyor. ne yapacağım yahu?
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,225699.0.html
Burada gerekli bilgileri bulabileceğini var sayıyorum. Kolay gelsin.

Fakat sorun o değil. Onaylamam gereken mesaj gelmiyor telefonuma. Bunun azami bir süresi mi var?

Beyler ben Mount And Blade Warban Collection paketini aldım 2 cd den oluşu 1 cd de warband ve napolyon savaşları var 2 cd de ateş ve kılıç  mount&blade var 2 cd yükledim steamdan ama 1 cde steamdan yükledim oyunu açtım böle fragman gelio esc basıyorum oyundan atıo sebep ney üründe bişeymi var.İlk olarak 2 cd yükledim ateş ve kılıcı multiplayer oynamak için onda serial key yazdım bunları yüklerken serial keyi istemedi oyunu açtıgımdada 6 günlük şey çıkmadı sanki serail yazılmış gibiydi bişey var ama anlamadım?

usta bizde d&r den aldık ama olmadı işte bişeyde hata var ve bunu anlıyamıom öle bi saçma sorun yaratıoki oyun anlamadım

Furkhan1910 said:
usta bizde d&r den aldık ama olmadı işte bişeyde hata var ve bunu anlıyamıom öle bi saçma sorun yaratıoki oyun anlamadım

Ben Collection Paketi Almadim Ama Sadece Warbanddi Aldim Ondan Olabilir...

Back
Top Bottom