Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Users who are viewing this thread

Courage said:
oxur said:
yani MILF kavramı bu oyunda geçersiz güzel kardeşim  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hahaha allah da seni güldürsün emi  :mrgreen: :mrgreen:
Courage said:
Ee mature kadın bu, belli olmaz :smile:
Courage said:
I'm voting Marnid. Why? I don't know :smile: Marnid is don't have any equipment and don't need my group but i'm voting is marnid  :mrgreen:
Courage said:
O zaman mümkünse Lady Gaga'da sünnet olsun. Çok sırıtıyor fotoğraflarda klitorisi.
Courage said:
Ahh ah... Keşke Leydi Zahara ile evlenmeseydim diye dert yanıyorum a dostlar..  :mrgreen:
Courage said:

Edit: Al gırdınız al

Castiello said:
asdkjasdhajkHDKHJSAGDJHASGFDJHSADFSAGHDHFSAGHDSAFDASHDFGSAFJGDSA Dragos jdsahjkaHKJDSAHDJAJGDASDAS

378751.jpg

ErenPaşa said:
Evet Yahu. Bize Ne Oldu Yahu. Önceden Ne İdik Ne Olduk Şimdi? Cihan-şümul Osmanlı İmparatorluğu Gitti Gideli Türk Milletinin Çoğu Böyle Oldu. Tabi Ki Bazılarımız Hariç. Yahu Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır! Rabbim İnşallah Özümüze Dönmeyi Nasib Eder.

Courage said:
ErenPaşa said:
Evet Yahu. Bize Ne Oldu Yahu. Önceden Ne İdik Ne Olduk Şimdi? Cihan-şümul Osmanlı İmparatorluğu Gitti Gideli Türk Milletinin Çoğu Böyle Oldu. Tabi Ki Bazılarımız Hariç. Yahu Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır! Rabbim İnşallah Özümüze Dönmeyi Nasib Eder.

Amin, inşallah....

buhari said:
ardadaşlar şu lady tuan ne iştir ya, onun yüzünden lordlarla düellolar yapıyorum?  :???: ne fırıldak bi karı!
şimdi de şöyle bi diyalog geçiyo aramızda: "I want to improve my relation with a lord; Can you help me?" acaba aramın kötü olduğu lordlarla aramı iyi mi ediyo?  :grin: pis sapık !!!  :mrgreen:
çünkü sonra da bi kaç lordun ismini çıkartıyo, ben tıkladıkça lordların üstüne 1000, 2000 dinar gidiyo valla...  :grin:
Winterfest said:
Lan isiniz gucunuz yok mu gecenin korunde boyle konular aciyorsunuz ya. Uzaklastirma alacagim o olacak yani simdi. Tebrik ediyorum oyunun gidisatina muthis bir katki yapmissin,git cay falan demle isin mi yok abim ya.
buhari said:
cevabın için sağol.
Winterfest said:
Rica ederim.

Eski bir komik diyaloglar konusu vardı, Courage ordan araklıyo herhalde bunları. :grin: 2008'deki mesajı nerden buluyorsun sen yahu?

İlk sayfada ki saygın olma listesi iyiymiş. 
/Recruitlerin açtıgı konulara cevap verme ama Knight ve üstü kişilerin açtıgı konulara cevap yaz ! bu otorotireni(öyle bir şeydi) arttırır,saygın ve bilge biri olursun.
/Forum ortaımında verdiginiz sözlere baglı olmanız hem itibarınızı hem onurunuzu yükseltir.
Sık sık forumu bırakacağını iddia edip geri dönmelisin

Quiksilver said:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,192323.msg4619199.html#msg4619199
Nedense bunu gördükçe aşırı gülüyorum ya. Goruintah'a da selam olsun(harbi nasıl yazılıyordu lan o)

Tatura diye birinin olduğunu hatırladım forumda. 40 yaşında ve bakir diye bayağı dalgası geçilirdi. En büyük özelliği de bol keseden sallamasıydı. Hatırladığım iyi oldu.  :lol:

Karay said:
/Forum ortaımında verdiginiz sözlere baglı olmanız hem itibarınızı hem onurunuzu yükseltir.
Sık sık forumu bırakacağını iddia edip geri dönmelisin

Bu konuda haklı ama, bugün bile bunu uygulayan kişiler hala bulunuyor forumda.

Sertity said:
Yiğit Gün said:
Az önce Ikea'dan alınan uzun kırmızı çekeceklerden biriyle eskrim oynadım.Bir vurmuşum ki çekecek kırıldı.Bantladım yerine koydum.Taktik verin beyler ne yapayım ?
Senin onlardan neyin eksik senin onlardan NEYİN EKSİK BE!!! O müdürün kapısından içeri geçeceksin "aç aç ben geldim lan" diyeceksin " çekeceğinizi kırdım parasını vermiycem "diyeceksin onlarda " tama abi verme  zaten sen kırmadınki "diyecekler.

Moderatör Düzeltmesi: İkinci "aç" kelimesinde "a" harfi yerine yanlışlıkla "o" yazılmış, değil mi Sertity?  :roll:

Hee napak internetten bulmuştum bu yazıyı aslında videoyudu ben yazısını almıştım okumamışım.

Back
Top Bottom