Mod Ekibi Toplama Başlığı

Users who are viewing this thread

Mod yapmak istiyorum proje beynimde var kodcu kaplamacı fln lazım tekbaşınada yaparım uzun sürer baya ticaret kodlarını kendim yapıcam avcılık fln kodları lazım iletişim için facebook Elvin Namazov (Azerbaycan bayrağı olan kartal)

Arkadaşlar yapmakta olduğum 11. yüzyıl modu için devletlerin asker ağaçları yapılacak ve giydirilecek ama module system üzerinden olacak o işten anlayan ve yardımcı olmak isteyen var mı ? Asker ağaçları tamamlandığında modu çıkartacağım.

Arkadaşlar, ben daha önce hiç yapılmamış olan bir mod yapma niyetindeyim ismi Türkan-ı Çepni, ismindende anlaşıldığı gibi oğuzun 24 boyundan biri olan Çepnilerin modu! Kodlama haricinde her işin üstesinden gelirim evelallah! lakin oyuna kral olarak başlamak lazım, ayrıntıya burda girmiyim. kodlayıcı olarak yardım etmek isteyen mail atsın bana: [email protected]

Bannerwar V2 modu için bir kodlamacı bir de kaplamacı aranıyor ilgilenen pm atsınekibi genişletmem lazım sağlam bir mod yapıyoruz senaryosu olsun veya özellikleri ile gayet sağlam bir mod olacak

Last edited:
Back
Top Bottom