Ateş ve Kılıç Enhancement Mod - Artık Kendi Krallığınızı Kurabilirsiniz! -Türkçe

Users who are viewing this thread

Kardeşim Mod'u yükledim fakat " Unable to open file: CommonRes\ani_musket_attacks.brf " hatası veriyor, yardımcı olursan sevinirim.

EDİT : Gerek kalmadı sorunu düzelttim, paylaşım için teşekkürler aradığımız bir mod (:

Unable to open file: CommonRes\ani_musket_attacks.brf sorununu ben çözemedim yardımcı olacak biri var mı ?

Koyurtang said:
smyykr said:
1.140 oyunun versiyonu

EDİT: modun versiyonuda 1.52
Oyununuz orijinal mi?
Admindir,ne yapsa yeridir :smile:
Senaryo ile oynadığımızda ülkemizin başkentinde Diplomasi seçeneği var.Bu modda da kral olduğumuzda diplomasi oluyor mu yine?Ek olarak acilen %100 Türkçe yama yapılabilirse muhteşem olur.

Perception said:
Koyurtang said:
smyykr said:
1.140 oyunun versiyonu

Oyununuz orijinal mi?
Senaryo ile oynadığımızda ülkemizin başkentinde Diplomasi seçeneği var.Bu modda da kral olduğumuzda diplomasi oluyor mu yine?Ek olarak acilen %100 Türkçe yama yapılabilirse muhteşem olur.

Diplomasi seçenekleri aynı şekilde olması lazım, ama tam hatırlamıyorum. Türkçe yamaya gerek yok, modun sahibi yeni ve büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor, languages klasörünü silmeye gerek kalmayacak o güncellemeden sonra, dolayısıyla %96 Türkçe olacak yaklaşık.

Bertanx said:
Perception said:
Koyurtang said:
smyykr said:
1.140 oyunun versiyonu

Oyununuz orijinal mi?

Diplomasi seçenekleri aynı şekilde olması lazım, ama tam hatırlamıyorum. Türkçe yamaya gerek yok, modun sahibi yeni ve büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor, languages klasörünü silmeye gerek kalmayacak o güncellemeden sonra, dolayısıyla %96 Türkçe olacak yaklaşık.

Ben göremedim barış yap, savaş aç gibi seçenekleri.

Ben modu yükledim ama ilk açtığımda şu çite git çiti kır yeri varya.Orası dümdüz araziydi ve ben oyuna girer girmez fransız şovalye ile askerleri bir hayduta saldırdı ve öldürdü.Ne oldu şimdi :sad:

Mertcan_Tr said:
Ben modu yükledim ama ilk açtığımda şu çite git çiti kır yeri varya.Orası dümdüz araziydi ve ben oyuna girer girmez fransız şovalye ile askerleri bir hayduta saldırdı ve öldürdü.Ne oldu şimdi :sad:

Bende öyle bir hata olmadı. :???: Gerçi gereksiz bir bölüm orası...

Mertcan_Tr said:
Modu yanlış kurmuşsun.

yardımcı olurmusun dediklerini yaptım oyuna girince
Unable to open file:commonres/ani_musket_attacks.brf
diye bir hata veriyor

Ya krallığımı kurdum kaleye gittim castellamıdır nedir bi allahın cezası var tıkladım ona üstteki seçenegi seçtim sonra öyle kaldı o which ile başlayan biş idiyor ancak altta seçenek yok kayıtta edemedım şımdı bır daha uğraşcam kaleyi almak için :S

Back
Top Bottom