The Elder Scrolls V: Skyrim

Users who are viewing this thread

Teknosa, electroworld, saturn... Buralara gelicek mi demek istedim aslında :grin: Ayrıca şu 3. ve 8. oyuniçi görüntüler beni benden aldı.

Şimcik ön sipariş verirsem ne olacak? Evime mi gelecek oyun yoksa Serial'ini bir şekilde bana yollayıp ben başka bir siteden oyunun dosyalarını mı indirecem yoksa ve yoksa M&B Warband gibi direk oyunu indirecek ve bana bir yerden Serial mı verecek?

Kurban bayramından ceplik para topladım.

5 gün sonra eve kapanma da hazır.

ZıgZag said:
Şimcik ön sipariş verirsem ne olacak? Evime mi gelecek oyun yoksa Serial'ini bir şekilde bana yollayıp ben başka bir siteden oyunun dosyalarını mı indirecem yoksa ve yoksa M&B Warband gibi direk oyunu indirecek ve bana bir yerden Serial mı verecek?

Sayaç dolduğunda oyun bilgisayarına yüklenmiş olacak.

Hacı said:
ZıgZag said:

Sayaç dolduğunda oyun bilgisayarına yüklenmiş olacak.
Otomatik mi :shock: ? Serial falan istemiyecek yani ? :grin:

Alacamda son birşey ben Steamdan hiç oyun almadım nasıl vericem ön siparişi.

Girdim Mağazaya ordan buldum Skyrim'i.Sepete ekle vs vs mi yapacam?

Sepete Ekle de, kendim için satın al de, kredi kartı bilgilerini girip onayla.Kartından para çeker, oyunu kütüphanene koyarlar.Oyun da iner.

Skyrim hakkında tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir. Bana bu oyunu özetle anlatabilecek var mı? İlk sayfadaki yazıyı okumaya üşendim.

TheVikings said:
Arkadaşlar bari ayarlar yüksekte açar mı?570 tl bayıldım mk işlemci ve ekran kartına skyrim için.
444mhz ramı nerden buldun ??? .O ram sana çile çektirmezse oynarsın rahat :grin: .

Ne yazıkki. Ama benim için almaya engel olamaz. Abim sağolsun...

Back
Top Bottom