[OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Users who are viewing this thread

Frobo Goldfather said:
Ama Alp veya Ozan aktif olmazsa ayakta zor durucağınıza inanıyorum.

Ben de sana sormadığımızı hatırlıyorum? Zaten Alp ve Ozan uzun zamandır pasif, neyin kafasını yaşıyorsun?

Kelime oyunu falan yapma Algan. Ne okuduğumu ve neye göre cevap yazdığımı bilmiyor değilim. Zamanında liderken aylarca TS'ye gelmemiş, oyuna bir kere bile girmemiş adamın dediğine bak ya. Ozan'la Alp zamanında deli gibi WFAS oynayıp taktik çalıştırıyorlardı, sayelerinde klan altyapısı o kadar sağlamlaştı ki, pasif olmaları artık bir şeyi değiştirmiyor. Alp aylardır hiçbir maça gelmedi sayılır, Ozan fazla kalamıyordu zaten tatilde bile. Bunun etkisini gördün mü klana? Gelip burda bi' haltı bilmeden kafanda bir anlığına oluşan saçma düşüncelerini yazmaktan vazgeç. Ulaşamadığın ciğere mundar demekten de. Hadi selametle.

Oynadığım en sessiz maç oldu, kulaklık ve höparlör aynı anda bozuk olunca bir şey duyma imkanınız kalmıyor. :eek: Neyse, ben bir 10 sene daha görünmem deliler. Maç için teşekkürler, baya eğlendim.

2mslx.png
6 - 14
12-02-2012
Server: TR_OsmanliDelileri
Harita: Pazar yeri & Tarlalar
Takımlar: 1.Round:İsvec vs İsvec
2.Round:İsvec vs Isvec
Savaş büyüklügü 8vs8
Round zaman sınırı 300 saniye​

Kirsten said:
Oynadığım en sessiz maç oldu, kulaklık ve höparlör aynı anda bozuk olunca bir şey duyma imkanınız kalmıyor. :eek: Neyse, ben bir 10 sene daha görünmem deliler. Maç için teşekkürler, baya eğlendim.

Senle ilgili diyalogları duymaman daha iyi oldu ilkay :smile:

Maç uzun sürmesi dışında iyiydi.7:30 da başlayıp 10da bitti.

Evet.Biz pazar yerinde ilk eli aldigimizda baya sevinmistik :grin: Sonra bizim takim ne yapacagini sasirdi el vermeye basladik.Bana gore kadromuz baya iyiydi fakat tecrubesizlik ve taktiksizlik yuzunden balik gibi avlandik.Birdahaki maca cok daha saglam cikacagimiza inaniyorum.Mac uzun surmus olsa bile cok zevkli bir macti.Bizim bir takim aksilikler yasamamiza ragmen oyunda ve ts de iyi zaman gecirdik.Osmanli Delileri klanini tebrik eder mac icin tesekkur ederim.

Bu yazi Akhilin istegi ile amax tarafindan yazilmistir.

Back
Top Bottom