Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret

Users who are viewing this thread

15+4 Swadian War Party ile 54+2 Veagir War Party savaşına girmiştim. İlk savaşta baya iyiydim. İkincisinde gazi olmuştum. Bilgisayarımın sistemi düşük olduğundan 30 kişilik muharebeler yapıyorum. Bazen sıkıcı olabiliyor ama elim mahkum.

Ben 7 kisi ile 68 kisilik birlesmis bi orduya daldim sanirim 40-45 tanesini oldurdum, sonra da biyere gittik kapatmak zorunda kaldim

1-2 gün önce, 300 kişilik bir orduya saldırdım, ancakki öldür öldür bitmedikleri için, 150 kişi kaldılar ara verdim,gittim ölenlerin yerine asker topladım, tekrar gelip yendim, ki zaten bişeyleri kalmamıştı, tüm şovalyeleri, atlılarının %70ini ilk savaşta almıştım. Eğlence oluyor. ama az kaldı "tactics" puanının azlıgına kurban gidecektim, bayagı bir az askerle başladım çünkü.

Ben de bir keresine 10 kişilik(Marnid ve Borcha,Borcha oklu Marnid başladığı gibi,level atlmadılar,1 Vaegir gediklisi, 4 Svadyalı Arbaletçi,2 Köylü)ordumla 32 kişilik Troublesome Bandits'e(Belalı Haydutlar'a) saldırmıştım.Tüm adamlarım öldü ve bende kıl payı(10 can kala) kurtuldum.(20'ye 1 olmuştu sonunda)Level 10 olmasaydım 1 adamım bile ölmezdi.

Seviye 45 de 200-300 kişi yendim adam sayım 13'tü savaştan sonra 1 kişi oldu :grin:: . Bu arada bu grubu yenmek için 2 defa bayıldım ve canım 500 küsürlerdeyken savaşa girdim .

Onu bunu bilmem,100 200 lük savaşları boşverin, saatlerdir oynamış, save etmemiş bir halde iken, daha 11. Level bir ortakarar step atlısı iken,gece saat bilmemkaç, elime geçen boar spear ile ağır kayıplar vermiş bir dark knight grubuna dalıp 7 tanesini teker teker couched lance ilen öldürmüştüm. Sonuç, bir sürü köylü kadın ve biriki vaegir devriyesinin esirlerinden seç beğen grubuma aldım, harika bir zırh ve silah silsilesi elime geçti. Tabii milim farkla ıskalayan lance'leri uykusuzluktan farketmemiştim.

Yattım sonra.

Search Search Search, yine de açıklayayım.
Rivaçeg'e git kaleye gir.orada bir koridor gibi bir yer var, oraya girip sola dönünce hücrede adamı gör, konuş onunla.
Sonra krala dön ve o adam hakkında konuş, adamı esir al.Adam, haritada sana bir şeyler söyleyek.Sonra adamla konuş, "Bana katılır mısın?" de.Borcha'yı almış olursun :wink:

kerosima said:
Search Search Search, yine de açıklayayım.
Rivaçeg'e git kaleye gir.orada bir koridor gibi bir yer var, oraya girip sola dönünce hücrede adamı gör, konuş onunla.
Sonra krala dön ve o adam hakkında konuş, adamı esir al.Adam, haritada sana bir şeyler söyleyek.Sonra adamla konuş, "Bana katılır mısın?" de.Borcha'yı almış olursun :wink:
Açıklama için teşekkür ederim

Sanırım gördüğüm tüm dark knight lara sorgusuz sualsiz, gıcıklığına dalarım :grin: Onarın en fazlasını 200 kişi olarak görmüştüm, bir kaç tane 60 kişilik parti bir vaegir caravanı sıkıştırmıştı.. :grin:

Albatross said:
bir kaç tane 60 kişilik parti bir vaegir caravanı sıkıştırmıştı.. :grin:
Araya nokta koyarsan bu cümle anlaşılır olacaktır.
Sen sonra o savaşa katıldın mı?
Bir de ben adında haydut yazan herkese saldırırım
Borcha,Marnid,Ben,2 Svadyalı Savaşçı,' Svadyalı Arbaletçi, 28 kişilik bozkır haydutlarına saldırmıştık.

daha dün kara avcılara borcha marnid ve ben meydan okuduk zorluk sınırdaydı ama hepsini avladım dnegeli mızrağımla. ha bu arada mızrak kargıdan daha iyi. ashwood pike hepsinden iyi ama kalkansız eğer kullanırsan.

Eskiden Marnid ve Borcha'yı Dörtyol'a gönderip tek başıma yaklaşık 40 kişilik yağmacılara saldırmıştım.Herşey çok iyi giderken öldürmem gereken sadece 4 yağmacı kalmışken at yıkıldı.Yağmacılara dalmadan önce ölmemek için kara zırh giymiştim, atletik özelliğinin de çok faydalı olduğunu bilmiyordum o zamanlar.4 tane yağmacı baltalarla canıma okudu orda.Esir alındım.Serbest kalır kalmaz peşlerine düşüp öldürdüm adamları.Bir de öneri; Yeni bir karakterle oyuna başladıysanız ilk olarak Sargot şehrinde arena savaşlarına katılın.(Ordaki savaşlar genelde teke tek oluyor, kısa sürede para kazanabilirsiniz) yaklaşık 1000 dinar kazanınca gereken malzemeleri alın ve yağmacılara saldırın.Çünkü bu adamların hepsi yaya, at ile çok kolay avlayabilirsiniz.Öldürünce çıkan ganimetler de pahalı.Örme zırh,fırlatma baltası,kuzeyli miğferi bol miktarda çıkıyor. :smile:

Kesinlikle, bu taktiği ben de uyguluyorum.
Sargot'ta 4 kişi olduğunda ben uzaktan üç kişinin birbirine girmesini bekler, sonunda son adamı(last man standing :mrgreeen: )kolayca öldürürüm..ç

Şu 500lük orduyu gözüme kestirdim, swadianların.Ama katılınca 2 kişi cıktığım için cok zor oluyor.O nedenle arada bir o ordu, swadian caravan lar ile savaşa giriyor, benim dosttur o swadian caravanlar, bende giriyorum o savaşa, paso kendi adamlarımı vuruyorum, sayıları azalsın diye, en başta 530 du, şimdi 490 a düştü.Ama ölümden cok yaralandıkları için cok uzun surcek bu iş. çünkü 30 tane oluyorsa, 60ı yaralanıyor. ne dertmiş bu ordu başıma.

Merhaba.Ben bir keresinde 945 kişilik Swadian devriyesine karşı Borcha,Marnid ve ben girişmiştim.Başka adamım yoktu.Silahlarım sukatılmış şemşir,demir kalkan,kargı,güçlendirilmiş kara zırh ekipmanlarım vardı.36'ıncı seviyeydim.50 tane köylü esir aldım,kalan Swadianları ise imha ettim.Ama söylemeliyim çok zorlandım.Bu savaştan sonra zaten Swadian'ları gücü aşırı bir şekilde düştü. :cool:

Back
Top Bottom