Author Topic: Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret  (Read 49984 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cixmert

• Sergeant at Arms
  • *
  • Permanently Banned
  • ....
    • View Profile
    • Gnbatm
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: ReDSouL
Re: Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret
« Reply #600 on: June 02, 2009, 08:45:21 AM »
18 askerim ve ben Sancar Han'ın 300 kişilik ordusuna saldırmıstık tabiki yenildik...

Bucephalus

• Master Knight
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • WBWF&S
« Reply #601 on: June 02, 2009, 09:01:21 AM »
18 askerim ve ben Sancar Han'ın 300 kişilik ordusuna saldırmıstık tabiki yenildik...

toplam 19 kişi...saldırdın mı yoksa baskın mı yedin :P
Fear not for the future, weep not for the past

AcG

• Master Knight
  • *
  • 'nother brick in the wall
    • Steam - airrival96
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: vAcGv
« Reply #602 on: June 06, 2009, 02:44:47 PM »
lwl 43ken vaegir bölgesinde dolanıyordum(ben ve deshavi başka kimse yok) 12 şövalye gerisi full piyade bir birlik gördüm(232 kişi) başlarında kral vardı herife zaten bir kodum gitti  :mrgreen:   önce şövalyelerle biraz uraştım sora çektimşemşiri girdim piyadelerin arasına çat çut çat çut biçtim hepsini krala 14000 dinar fidye verdiler :twisted: en sevdiğim savaşlarımdan biridirbirde 26 kişiyle ben dehsavi gerisi ful nord degiklisi reyvadini kuşattık şehirde kisme yoktu çıkanları koalyca çat çut biçtik soracuma çıktık duvara çektim teberimi gelen iniyor gelen iniyor aşağı öyle öyle onlarıda hakladık gerisi müdavimler filan işte karakteri 40 lwle kadar hileyle yükselttimama sora kapadım hileleri :twisted:

Sir Peter

• Master Knight
  • *
  • Permanently Banned
  • Proud Blight-Queller
    • View Profile
  • MP nick: WTF_Assassino
« Reply #603 on: June 06, 2009, 02:48:40 PM »
Bu bir cesaret hikayesi sayılır bence

Kergit Kargıcısı 17 kaçak bulup saldırdım.Çok canımı götürdüler.3 tane kaldı bayıldım.Sonra yeniden savaşa girdim canım %5 filan.Tam adam beni biçiyordu kergit öncüsü geçti onüme kalkanı kırıldı.Sonra bende kalan 3 taneyi biçtim kazandık :mrgreen:
Millet avatarın altındaki yazıdan ne ceza alındığını takip edebiliyor. Sonuçta neden ceza aldığımı da tahmin edebilirler. Bu imzaya şu.şu.şu. mesajlarımdan ötürü ceza aldım da yazabilirim ama gereksiz olur. Bunun için meçhul adminin bana attığı saçma mesajın şaçma içeriğini koydum ki benimle uğraşmaya devam etsinler. Forum üyeleri onların nasıl kişiler olduklarını biliyorlar. Sonra susturuluyorlar. Ki önceki ceza aldığımda da o videonun daha önce konduğunu bilmiyordum sadece kendimi savundum :lo

mc_sekhment

• Recruit
  • *
    • View Profile
« Reply #604 on: June 06, 2009, 03:48:52 PM »
Ben cesaret etmedim ama kerkitlerden içamuru aldıktan 2 gün sonra 1026 kişiyle hepsi üzerime çullandı kalede sadece 82 kişiydik.çok eğlendim savunurken :D

SnipeR

• Recruit
  • *
    • View Profile
« Reply #605 on: June 06, 2009, 04:32:31 PM »
Benim Gösterdiğim En Büyük Cesaret.. 110 küsür kişilik Kergit OrdusuyLa, 200kişiLik Ordusu OLan KraLa DaLmak.. Yemiyor 20 kişiyle 100 kişiye DaLmak ne yaLan söyLeyeyim?  :mrgreen:

Valla çok fazla oynamamdan gerek, 30kişilik ordumla(%60 Vaegir,%40 swadian şovalye), seviye 17-21 arasıyken, 115 swadian savaş ordusunu yendim, şimdide 25seviyeyle 150cıvarı yine bir swadian savaş ordusunu yendim. Şimdi haritada 300kişilik swadian savaş ordusu var, gözüm onda, ordumu bi 50ye katlayabilsem onlarada dalacağım yakında, çünkü borcha'mı öldürdü o :cry:  :mrgreen:.

@Npc Ölüyor mu?

swashbuckler

• Sergeant
  • *
  • Yeni Kalradya Düzeni
    • View Profile
  • WB
« Reply #606 on: June 06, 2009, 09:52:58 PM »
Yenildiğin ve esir düştüğün zaman bazen NPC lerin morali bozuluyor ve gruptan ayrılıyorlar. Belki böyle bir durum olmuştur ve Borcha gitmiştir arkadaşta öldü sanmıştır.

AcG

• Master Knight
  • *
  • 'nother brick in the wall
    • Steam - airrival96
    • View Profile
  • MP nick: vAcGv
« Reply #607 on: June 07, 2009, 10:34:07 AM »
Bu bir cesaret hikayesi sayılır bence

Kergit Kargıcısı 17 kaçak bulup saldırdım.Çok canımı götürdüler.3 tane kaldı bayıldım.Sonra yeniden savaşa girdim canım %5 filan.Tam adam beni biçiyordu kergit öncüsü geçti onüme kalkanı kırıldı.Sonra bende kalan 3 taneyi biçtim kazandık :mrgreen:

piyadelerin hepsi kısa kılıç takdığı için ve bendede hücum atı olduğu için çarpa çarpa hallettim şövalyeler zorladı biraz tek sorun o deshavide zati 2 dkya kalmadı bayıldı kadın  :mrgreen: atlıları hallettikten sonra full kısa kılıç piyadeleri kılıçtan geçirmek çok kolay iş ayrıca 13800 verdiler yuvarlak hesap 14000 dedim ben fidyeye hepsi atlı olsa sağ kalırmıydım sanıosun ah ülen keşke video çekseydim  :cry: nese bidaa büyük savaslaru çekerim

dipnot:forumda yeniolduğuma bakmayın ortalama 1 yıllık m&b gamerım 8-) :mrgreen:

Hashashin

• Sergeant
  • *
  • En Büyük Türkçe!
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • M&BWF&S
« Reply #608 on: October 20, 2019, 01:56:10 PM »
Merhaba,

Çok yaşlandınız.

10 yılda 1 bu foruma uğrayıp etrafa bakıp çıkıyorum.

Çok yaşlandık. Mount and Blade hala genç.

10 sene sonra görüşmek üzere.

Sağlıkla kalın.

2in1 in DrawingWorld. 2D and 3D. Draw a rectangle or cube!(Click to Download!)

Mafya Babası Hawkeye

• Knight at Arms
  • *
  • Başkent Ele Geçiriliyor Ama Sadece Ziyafet
    • Steam - 1
    • Twitter - 1
    • Twitch.tv - 1
    • YouTube - 1
    • YouTube - 1
    • View Profile
  • Faction: Swadian
  • MP nick: Hawkeye
« Reply #609 on: October 27, 2019, 08:20:06 PM »
:(

YusufPasha

• Knight
  • *
  • Çayırlarda koşan mutlu çocuklardık, motordan önce.
    • Steam - lepasha/
    • YouTube - UCeyUhqlHGVEM_RuQJ1L-tsA
    • View Profile
  • Faction: Khergit
  • MP nick: SosyalistPanda
  • WF&SWBNW
« Reply #610 on: November 04, 2019, 04:47:52 PM »
Yaktım gece gece
WoW Classic’ten aldığım zevk, eski bir kız arkadaşımla sevişmekten daha fazla :d Bu yazı birkaç güne kendini imha edecektir  :lol: