Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret

Users who are viewing this thread

14 tane kergit öncüsü ile 120'lik Lord Nelag'a daldım  :lol: Lwl'de 5  :smile:    İtemler kötü, ilk biraz savaştım sonra teslim oldum gittim sancar hana seni ezmişler demi zuhaha  diye güldü gülünce Sancar Han'a istifa dilekçemi verdim  :mrgreen:  Bandit oldum :grin:

Ama sonra kergitleri güçlendirdim troop editörle :grin:.Öyle Sancar Hana geri döndük bi kergitler bir de Rodoklar kaldı :grin:

Yalen şehrinde savunma yapmıştım 180askerle 1000küsür kergitliye karşı 4tane weagir şövalyem zıbardı 5tane de bayılan vardı karşılıgında 250 ye yakın kergitliyi öldürmüştüm.Genede dayanamadım :S -9savaş avantajı ile giriyodum savaşa ^^

Ben 42 Kişi Nordlar 103.Ben Full Khergitim Ve Ordumda 20 Ye Yakın Khergit Lancer 11 Tanede Khergit Veteran Horse Archer Var.Oyun En Zor Halinde.Yaklaşık 25 Kişi Kaybettim.Zaten Khergit Horsemanler Khergit Hunterler Felan Pek Dayanamadı Hepsi Öldü.Ama Diğerleri Çok Adam Öldürdü Ve 6 Khergit Lancer 5 Khergit Horse Archer Kaybettim.Bende 1 Kere Öldüm Savaşa Tekrar Girdim.Ama Sonunda Lorlarını Esir Aldım Ve Yenmeyi Başardım :smile:

Ben kergitliyim ve 2 gün önce svadyalılarla karşılaştım 55 kişilerdi ve çoğu atlıydı.Ben ise 7 seviyeydim (şu an 20 seviyeyim) ve 20 askerim vardı zaten sınır 22 idi.20 askerin 6-7 si npc ydi (nizar,alayen vs...) geri kalanı da kergit köylerinden gönüllü toplamıştım :grin: svadyalıların da köylerini bastığımdan bana -10 düşmanlar orduları bana geldi ve savaş-teslim ol seçeneklerinden bi an gaza gelip sizinle savaşacağım dedim !!! :grin: 20 asker 2-3 atlı geri kalan ezik köylüler ya allaaah hepiniz hücum dedim ve sürdük atları(nizar ve ben ) süvari var 2-3 tane(kervan muhafızı) onları arkadan dolandırdım ve okçularım ok ile 5-10 unu yıktılar ben ve nizar(npc) da 4 k.muhafızı ile(hepimiz atlıyız) 6 kişi olarak arkadan bastık zırhlı güçlü ve zengin svadya askerlerini ilk olarak atlardan düşürdük sonra nizar yaralandı k.muhafızlarım geberdi benim canım %40-50 ye düştü 3-5 yaya kaldı onlar ise ne kadar iyi savaşsak bile hala 30 un üstündeler yayaları topladım ve dağa doğru kaçtık toplam 7-8 kişiyiz sonra herkes hücuum dedim atı sürdüm (çökmüş binek atı) :grin: ve kılıcı karalamaya salladım birini öldürdüm ikisini öldürdüm sonra bir ben kalmışım hepsi beni ortaya aldı bir svadyalı savaşçı kılıcını salladı ve geberdim !! VALLA GERÇEK :grin:

tek başıma 40 küsür bozkır haydutunu devirdim.

bilmeyenler için bozkır haydutu: khergit şehirleri civarında dolaşırlar atlı okçuluk yaparlar

level 42 oldu sonunda
tek başıma 110 kişilik vaegir ordusu çerez
tabi ayarlar kolay
kergitlerle denemedim herhalde sağ kalsam dahi yarım saat sürer atlı okçuluk yeteneğimde yok

zorluğu max yapıp oynuyorum en cesurca şey :smile:
şaka bir yana kale ya da şehir almaya az kişi gidiyorum ki herkes kalenin dışında savaşsın
herkesin yapabileceği şey değil.
Metehannica avatarın çok ufakmış.ps oyunu adamı di mi o

arkadaşlar inanmayacaksınız ama ben tek başıma 250 kişilik bir orduyla savaşa gittim ve kazandım  hemde 5 dakikada nasılmı? ctrl+f4 ile :mrgreen: :mrgreen:

bende 1000 ne yakın adamlarla savastım (adam 1 kisi deildi  5 6 kisiydi) ve kazandım  nasılmı ctrl+shift+F4 le :lol: :lol:

Metehannica said:
memopek said:
zorluğu max yapıp oynuyorum en cesurca şey :smile:
şaka bir yana kale ya da şehir almaya az kişi gidiyorum ki herkes kalenin dışında savaşsın
herkesin yapabileceği şey değil.
Metehannica avatarın çok ufakmış.ps oyunu adamı di mi o

:grin:.Merak etmeyin photoshop yükliicem küçültücem sırf sizin için :grin:.
paint kullan :smile:
Metehannica said:
başlar başlamaz eline ne veriliyorsa o itemler ve 18 orman haydutu şansa yarısından çoğu atlı :grin:.
iyi iş çıkarmışsın orman haydutları zor olmalı. bende başladığım gibi 15 zıbıdı'ya dalıp kazanmıştım da yaya haydutlardı hp'mi bile azaltamadılar.

100 kişilik ordum vardı bitane lorda yenildim aldı hepsini sonra Kral Grevırt mı ne o geldi ona tek basıma  girdim öldürdüm...Birazda hile ile tabi ama accık :grin: :mrgreen:

216 kişilik ordumla 422 kişilik bir kralın ordusuna daldım.
Askerlerim nerdeyse bitti 30 tane falan kurtuldu.
Çok iyi savaştılar ama...

137 kişilik ordumla (hepsi swadian knight) 350 kişilik graveth in ordusuna daldım ve tatlı zafer sadece 5 adamım öldü 3 tanesi bayıldı  yani toplam 8 kayıbım var

Daha demin 88 tane askerle 411 kişiye karşı savaşa girdim. 73 tane kergit kargıcısı, 8 tane svadyan şövalyesi bir de npc lerim jeremus, baheshtur, alayen, rolf, lezalit, firentis ve klethi. Muhtemelen yamulturum karşı tarafı, kayıp da en fazla 10 civarı olur. Yalnız biraz edit yaptım oyunda, kergit kargıcılarının elindeki bozdoğan'ı ve mızrakları kaldırdım, yalnızca büyük süvari kılıcı, kargı ve kalkan kullanıyorlar. Npc lerin de azıcık özellikleriyle oynadım. Ha bir de npc lerin üstünü başını full güzel itemlerle donattım. Bu kadar rütbeli askere sahip olmamın sebebi de npc ler her uygun olduğunda talimciliğe puan verdim.

Edit : Aldığım zarar ve müttefiklerimin aldığı zarar normalde.

Karşımda 557 kişilik bir ordu vardı. Ben ise sadece 132 kişiydim. Sonuç:
adszeam.png
Strateji böyle bişey...
Ayrıca ben isyancıydım ve köylerden aldığım adamları geliştiriyordum. Karşımda Kergitler ve 3 lord vardı zaten resimdende anlaşılır.

Bende 500 küsür kişinin arasına daldım 102 adamla 2. savaşta faztazi yapıp yumrukla savaştım... sonuç tabiki esir alındım başka ne bekleyebiliriz ki :grin:

Back
Top Bottom