Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret

Users who are viewing this thread

İşte bunu tebrik ederim! Ben daima ön yargılı oldum ve bu savaşa katılmadım. Şimdi senden duydum, en yakın zamanda kaç kişi olurlarsa olsunlar katılacağım.ama oncesinde iyi bir cephane hazırlamam gerekecek. Gerçi şuanda 28im,ama bişey farkettirmeyecek.Bakalım nolacak.Bu arada tek bi keredemi yendin onları? Yoksa bir bölük yendin,sonra ertesi gün güçlendin bir daha saldırdın.. vs.vs. gibimi.

Savaşlar bildiğin gibi ilk seferinde gelen grubu yenersen arkadan iki grup daha geliyor.İşte bu üç bölüğü yenersen istersen savaştan çekilebilir istersen devam edebilirsin.Ben sadece devam ettim.

slm benim en cesurca hareketim 55 kara süvariye marnid ve borcha ile girşmem oldu.o zamanlar kara süvarilerin ne melun olduklarını bilmiyırdum.üzerimde zincir zırh vardı.elimde bastard sword vardı.level 21 idim.doğal olarak yenildim. ama yanımda da 26 adet kara süvari götürdüm.savaşları benim makinam battle size 120 yapınca kasmaya başlıyor ondan 80 ile oynuyorum. alnıycağınız osavaşa 55 kara süvarinin hepsi dahil olmuştu.Cahil cesareti işte  :grin:

Buraya gösterdiğiniz cesareti yazarken oyunun zorluk ayarlarını da yazarsanız daha açıklayıcı olur sanırım. Battle size dışında damage miktarı ve yapay zeka seviyesi de önemli.

Valla aldğım vuruş zararı normal oyun yapay zekasımı ne oda en üstündeki (hatırlamıyorum tam olarak ne yazdığını)Bu arada ne lvl 50 deki süprizi biliyorum nede karşılaştım.Ben modla oynuyorum belki bir şey olmuyodur

Oyuna Infantry Mod'u yüklememin ardından,Darklord'um ile 40 kişilik Kara Avcıla birliğine girişmem..Çok feci katlettim...

Borcha(atlı okçu,lvl 6),1 Vaegir Svaşçısı, 1 Vaeegir Nişancısı+Ben(lvl 16)
25 kişlik Svadya Yağmacılarına saldırdık.Zorluk seviyesi en altta ve BattleSize 15 idi, ama ben küçük çapta savaşları daha çok severim...

Marnid'e geleinnce bir şey için haritaya bırakmıştım, kayboldu.

aynı şeyde benim borchaya olmuştu, ilklerde savaşlarda zorlandım, bazı savaşlara girmekten kacındım,ama şimdi alıştım, artık tüm savaşlara giriyorum zaten.

ben lwl 13 ken (daha yeniydim o zamanlar:grin:şimdi 40 lwl im) 38 kişilik kara avcılara daldım daha doğrusu onlar beni yakaladı :grin: 10 adamım wardı öldüler onlarda 35 kişi war hala benim canım yarıya indi tek başıma 10 adam bıraktım üzerimde zırh bile yoktu bi keresindede tek başıma bi kaleye daldım kalede toplam 34 kişi wardı tek başıma aldım

Back
Top Bottom