The Last Days of the Third Age of Middle Earth ~ M&B Enhanced Version 1.011

Users who are viewing this thread

Bende de oluyordu.Warbandı steamden oynamak sıkıcı geldiği için normal siteden yükledim (taleworlds).Sonra tldyi kurup warband patchi attım,baya bir oynadım yüzük savaşları falan geldi ama hiç oyundan atmadı.

profenix said:
Bende de oluyordu.Warbandı steamden oynamak sıkıcı geldiği için normal siteden yükledim (taleworlds).Sonra tldyi kurup warband patchi attım,baya bir oynadım yüzük savaşları falan geldi ama hiç oyundan atmadı.

Benimde yüzük savaşlarına kadar bir sıkıntı olmadı hatta ondan sonrada sıkıntı olmadı ama Edorası kuşatırken oyundan atma sorunu başladı.Grup haritada iki-üç adım atıyor oyundan atıyor.

Siteden indirdiğin oyunun hangi sürümü ?

profenix said:
1.167'de oynuyorum,daha edorası falan kuşatmadık ama westfold falan gitti.Sorun yaşamadım.(Westfold kuşatmasına bende katıldım)

Belki sorun sürümdendir veya modun genel bir hatası olabilir optimizasyonda sıkıntı vardır

savs2 said:
profenix said:
1.167'de oynuyorum,daha edorası falan kuşatmadık ama westfold falan gitti.Sorun yaşamadım.(Westfold kuşatmasına bende katıldım)

Belki sorun sürümdendir veya modun genel bir hatası olabilir optimizasyonda sıkıntı vardır
Benim pc iyi olmadığı için low quality sounds falan da yüklemiştim bir deneyin.

Saçma olacak ama oyunun kurulu olduğu yerle bir alakası olabilir mi? Benim oyunum D sürücüsünde, silip C sürücüsüne yüklesem düzelir mi?

Şimdi her bir şey tamam oyun yüklü mod kurulu ama asker nasıl alacağımı ve rütbe olayını anlatabilecek biri var mı??

onurxcan12 said:
Şimdi her bir şey tamam oyun yüklü mod kurulu ama asker nasıl alacağımı ve rütbe olayını anlatabilecek biri var mı??

Askerleri, Krallığının şehirlerinden, "Kışlayı ziyaret et" bölümünden alıyorsun. Kaynak puanın olduğundan emin ol. İlk birkaç gün asker veremeyebilirler, çünkü asker yoktur ellerinde. Normal bir durumdur. Rütbe olayı ise, diyelimki sen rohanlısın. Savaştın ve bu savaş rohan sınırları içerisinde gerçekleşti. Yakınlarında olan bir lord veyahut şehir, kazanımına şahit oluyor ve belli bir miktar rütbe puanı artıyor. Bu rütbelerin sana birçok alanda getirisi oluyor. Örneğin, Rütbe 8 olduğunda, kralından onay alıp, 100.000 kaynak puanı ve 35 nüfus feda ettikten sonra (Kralla konuşurken o sana söylüyor zaten) şehirleri fethedebiliyorsun.

logrolf said:
bu oyunda hiç item almak için paZaryeri bulamıyorum yok mu hiç item alabileceğim bir yer

İtem almanın 2 yolu var. 1. si, krallığına bağlı olduğun şehire gidiyorsun. Şehrin içerisinde dolaşıp, erzak yada demirciyi bulman gerekicek. Az çok anlarsın zaten hangisi olduklarını. Bunun dışında dersenki ben başka krallıklarında itemlerinden almak istiyorum diye, kamp menüsüne gir. En altın bi üstünde bir seçenek mevcut. Ona gir. En üstte Hile (...) diye birşey var, ona bas. Kamp menüsüne geri atacak seni. Tekrar en alttan ikinci seçeneğe bas, en üstte cheat (...) var, ona gir. Find item seçeneğine tıkla. Belirli periyotlarda itemler mevcut. 3 seçenek karşına gelecek. 1. sine basarsan, bir sonraki periyoda geçer. 2. seçenek, seçili olan periyottaki eşyaları görüntüler. 3. seçenek menüden çıkmanı sağlar.

Back
Top Bottom