İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

BANHAMMER

Knight
Gençler, bu kızlarla ilişki konusunda tam bi kazmayım ,  çömezin tekiyim buyüzden sizlerin engin bilgilerine danışma kararı aldım  :mrgreen:
Ben kıza dedim benimle çıkasdfgh :???: , dedi " oha arda manyak mısın? s**r git!" ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler...

yok len kızı 1-2 yıldır tanıyorum ordan burdan, kuzenimi karıştırma şimdi onun modası geçti  :lol:

edit: helal olsun adam MP nicki degiştirmiş

Git direk suratına seninle yakın arkadaş olmak istiyorum de. Biraz da karizman olsun.

Uyarı: Siz iletinizi okurken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

adam okulda anlatıyor, kızla geziyoduk "çe(censored)mi?" diye sordu diyor. biz daha kıza naber diyemiyoruz...

wheneverwhatever said:
gençler bu kızlarla ilişki konusunda tam bi kazmayım, çömezin tekiyim buyüzden sizlerin engin bilgilerine danışma kararı aldım  :mrgreen:
ben kıza dedim böyle böyle, dedi " oha arda manyak mısın? s**r git!" ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler...

Eh, kızla yakınlaşıp ona bir şeyler hissettirmedikçe ona direk açılmak, nasıl desem, sanki biraz "odunluk" gibi. Önce bir kanka, arkadaş gibi bir şey olaydınız, ne bileyim.
Ben hep insanın sevdiği kıza dobra dobra açılmasından yanayımdır ama kaçırdığın bir nokta var ki demek ki kız seni reddetmiş.
Hevesini kırmak gibi olmasın da yüzüne karşı "s**tir git" demiş, sana varması için çok özel bir şey yapman gerek. Nasıl desem, kızda hayranlık uyandırmalısın mesela. :smile:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

eh napalım, kıçımızı yırtıp yapıcaz bişeyler :grin:

Uyarı: Siz iletinizi okurken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

ekşi sözlük kutsal bilgi kaynağıysa, bizim forum kim bilir nedir...

Goker said:
Bir anda "nicksiz" açtı sandım konuyu.
Ben sana söz verdim daha açmam saçma konu sözümün tutarım her zaman.

Ayarlama konusunda benden iyisi yoktur özelden yardım ederim.Ayarladıktan sonra beni dinleme sevgiliyken işi bok ediyorum

Günümüz ilişkileri o kadar kolayki artık şansın şu maddelere göre artıp veya azalabilir

-Yakışıklı olmak
-Esprili olmak
-Düzgün konuşmak
-Modaya uymak
-Düzgün yürümek
-Düzgün oturmak
-Düzgün yemek yemek
-Gelecek hakkında bilgilerin olması
-Kendinden emin olmak
-Korkmamak
-Rahat olmak
-Paralı olmak
-Cesur olmak
-Bir sporla ilgilenmek
-Müzikle ilgilenmek
bunlar bir kızı etkilemenin yolları bunlar bunlar varsa sende kızın kalitesi artar güzel ve alımlı bulabilirsin ama bunlar azalırsa kızın kaliteside zıt olur

Sen ne istiyorsun burdaki soru bu aslında ben gecelik istiyorum dersen git diskolara barlara dolu ama ben manita istiyorum havam olsun istiyorum dersen bunları göz önüne al derim

Bazı kişiler demiş bu yoktu buda geldi tam oldu gibi tanımlar kullanmış burası Konu Dışı sonuçta Oyun dışında herşeyin kullanıldığı bir bölüm isteyen herkes istediği şekilde kurallara aykırı olmadan sorusunu sormakta özgürdür sonuçta ne başlıklar gördüm zamanında bu hiç birşey bence :smile:

sadece şunları yap her zaman işe yarar.Zor anlarında yanında olup destek ol mümkünse geleceğin güzel olucağını düşündürücek hayeller kurmasını sağla ama bunları yaparken asla kanka olucak şekilde davranma bu çok ince bir iştir.Kankalık sınırından uzak durmayı başarırsan kesin kazanırsın.Çıkmaya başlayınca face listesi yada başka yerdeki erkekleri sor bu kim nerden tnıyorsun öyle şeyler giyme gbi laflar et sahiplendiğini anlasın.Kızlar ciddi ilişkilerden yanadır onu sahiplenirsen gerçekten sevdiğini düşünür

Kararsiz_Atom said:
A.R.N said:
-Esprili olmak

Eskiden önerirdim fakat şimdi önermiyorum . Bana soranlara espiritüel ol diyorum , kıza gidip " Anannn Zaaaaaa xD " diyorlar . Sonrada niye kız bana bakmıyor oluyor .
öyle espiri mi olur güldürürken düşündürecek ve onları öveceksin deneyin öyle bir espri bulmak zordur ama bulunca iyi olur baştan başlayalım
1-Kibar olacan bir beyefendi gibi(bazı kızlar ama kaba erkeklerden hoşlanır ona göre kaba olucan)
2-sıradan konuşucan başta yani normal arkadaşın gibi
3- sonra kızda senle konuşucak böyle 1 ay normal arkadaş gibi konuşacan espriyi belirli dozda yap
4-zaten kızda artık senin onun için iyi bir arkadaş,kanka olduğunu anlar
5-burası önemli bir nokta kızla artık hemen edeyim deme dersen boku yersin 2-3 hafta zaman bekle
6-tamamen centilmen ol bu kızın sana ilgisini acaip arttırır
7-burada kızın artık sana dahada bir yakın olur sonra
8-burada senden kız artık etkilenir eğer renkli gözlü sarı saçlıysan(veya açık kahve neden bilmiyorum) kız senin koluna bile girebilir
9-bundan sonrasını groinath gibi olmamaya dikkat et zavallı groinath
10-cesaretini iyice topla ve açık açık ondan hoşlandığını söyle
11-kabul etme olasılığı %50 dir sana 2-3 gün düşünmek istediğini söyler
12-burada herşey biter veya herşey yeni başlar yani kızla çıkarsın

Back
Top Bottom