Author Topic: İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"  (Read 1666408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nicksiz

• Sergeant at Arms
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
Re: İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"
« Reply #15 on: October 13, 2011, 10:42:47 PM »
sadece şunları yap her zaman işe yarar.Zor anlarında yanında olup destek ol mümkünse geleceğin güzel olucağını düşündürücek hayeller kurmasını sağla ama bunları yaparken asla kanka olucak şekilde davranma bu çok ince bir iştir.Kankalık sınırından uzak durmayı başarırsan kesin kazanırsın.Çıkmaya başlayınca face listesi yada başka yerdeki erkekleri sor bu kim nerden tnıyorsun öyle şeyler giyme gbi laflar et sahiplendiğini anlasın.Kızlar ciddi ilişkilerden yanadır onu sahiplenirsen gerçekten sevdiğini düşünür

Kararsiz_Atom

• Grandmaster Knight
  • *
  • Hepinizi "Ham" Yaparım. HAM!
    • View Profile
« Reply #16 on: October 14, 2011, 01:04:45 PM »
-Esprili olmak

Eskiden önerirdim fakat şimdi önermiyorum . Bana soranlara espiritüel ol diyorum , kıza gidip " Anannn Zaaaaaa xD " diyorlar . Sonrada niye kız bana bakmıyor oluyor .

yusuforever

• Sergeant Knight
  • *
    • View Profile
  • Faction: Nord
« Reply #17 on: October 14, 2011, 01:56:33 PM »
-Esprili olmak

Eskiden önerirdim fakat şimdi önermiyorum . Bana soranlara espiritüel ol diyorum , kıza gidip " Anannn Zaaaaaa xD " diyorlar . Sonrada niye kız bana bakmıyor oluyor .

Bu espiritüellik değil, bildiğin apaçilik.
Edit: İmla.

colombos

• Guest
« Reply #18 on: October 18, 2011, 01:17:04 PM »
-Esprili olmak

öyle espiri mi olur güldürürken düşündürecek ve onları öveceksin deneyin öyle bir espri bulmak zordur ama bulunca iyi olur baştan başlayalım
1-Kibar olacan bir beyefendi gibi(bazı kızlar ama kaba erkeklerden hoşlanır ona göre kaba olucan)
2-sıradan konuşucan başta yani normal arkadaşın gibi
3- sonra kızda senle konuşucak böyle 1 ay normal arkadaş gibi konuşacan espriyi belirli dozda yap
4-zaten kızda artık senin onun için iyi bir arkadaş,kanka olduğunu anlar
5-burası önemli bir nokta kızla artık hemen edeyim deme dersen boku yersin 2-3 hafta zaman bekle
6-tamamen centilmen ol bu kızın sana ilgisini acaip arttırır
7-burada kızın artık sana dahada bir yakın olur sonra
8-burada senden kız artık etkilenir eğer renkli gözlü sarı saçlıysan(veya açık kahve neden bilmiyorum) kız senin koluna bile girebilir
9-bundan sonrasını groinath gibi olmamaya dikkat et zavallı groinath
10-cesaretini iyice topla ve açık açık ondan hoşlandığını söyle
11-kabul etme olasılığı %50 dir sana 2-3 gün düşünmek istediğini söyler
12-burada herşey biter veya herşey yeni başlar yani kızla çıkarsın
« Last Edit: October 18, 2011, 01:19:11 PM by colombos »

Alperovic

• Veteran
  • *
    • View Profile
« Reply #19 on: October 18, 2011, 04:09:18 PM »
Groinath naptı ki
Ben askeri lise sinavından 94 net çıkarttım gata deniz ve harpa kabul edildim.Mülakata gittim.Adamlar boxerini acip icine bakiyorlar varmi diye.Mülakattan geçemedim :( .

Cpt.McSawyer

• Squire
  • *
    • View Profile
  • WBWF&S
« Reply #20 on: October 18, 2011, 05:25:46 PM »
Groinath naptı ki

hislerini içinde sakladı  :cry:
Uyarı: siz ileti yazarken yuh!.. Bu ne lan?! 16 yeni iletimi ?! Lan bir harfe basıp yemeğe falan mı gidiyorsun be adam? Bak 17 oldu, Hah, bilgisayarın başına geldin sonunda, hadi iletini yaz baki... 18 oldu be adam yazsana şunu?! Bak gene gitti ya, lan gel buraya da yaz şu iletiyi! 19 old... 20 oldu şimd... Yuh be 21 mi?! Yetti be bırakıyorum lan başlarım iletine de konuna da ha...

İleti Uyarı Sistemi Offline.

yusuforever

• Sergeant Knight
  • *
    • View Profile
« Reply #21 on: October 18, 2011, 07:38:53 PM »
Adam psikolojik reaksiyonlara girdi.

Chake_mate

• Guest
« Reply #22 on: October 18, 2011, 08:25:46 PM »
Her insanın bir doğrusu vardır. [Bence] yanlış yoldasınız.

Bir kız, veya sevgili bulmak aramak elde etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bence tamamen yanlış. "Bir kızın beni sevmesi için ne yapabilirim ? - Espirili ol, gül, eğlen" hayır, hayır bana göre en yanlışı bu. Niye birisin eğlendirmek güldürmek için veya onu elde etmek için benliğinizden çıkıyorsunuz !? Bunu yapmayın, aşık olmak için bir kızla çıkmak için çabalamayın.

Ha şu doğru; Gerçekten seversiniz, ilginizi gösterirsiniz. Çıkarsınız veya çık(a)mazsınız. Orası önemli değil. Sadece bir kızla çıkmak için elinizde bir liste olmasına gerek yok. Olduğunuz gibi, olun kendiniz gibi.

İnsan en çok evde yanlız'ken kendisi olabilir ancak. -Tamam kabul ediyorum, yanlızken hiç kimsenin görmesini istemediğimiz hareketlerde yapabiliriz =) Şahsen - Zaten bu hareketler aşırıcılıktır. Bunları çıkardığınız zaman nasıl kendiniz gibi olabileceğinizi bulabilirsiniz.

Admiral Proudmoore

• Guest
« Reply #23 on: October 18, 2011, 09:06:14 PM »
Tavlamak  benliğinden çıkmak oluyor(sanırım) ama en iyi tavlama yöntemi de kendin olmak.

En iyi savunmanın saldırı olduğu gibi(sanırım :D)

Mandalorian

• Guest
« Reply #24 on: October 18, 2011, 09:08:11 PM »
gençler bu kızlarla ilişki konusunda tam bi kazmayım, çömezin tekiyim buyüzden sizlerin engin bilgilerine danışma kararı aldım  :mrgreen:
ben kıza dedim böyle böyle, dedi " oha arda manyak mısın? s**r git!" ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler...
Haci o degilde sen bir kiza normal bir sekilde acilmak istediginde o kiz boyle bir tepki veriyorsa o kizdan bir cacik olmaz.

nicksiz

• Sergeant at Arms
  • *
    • View Profile
« Reply #25 on: October 18, 2011, 09:43:41 PM »
Boşverin kızları ben önemsedimde ne oldu boynuz taktı

colombos

• Guest
« Reply #26 on: October 19, 2011, 10:50:53 AM »
Boşverin kızları ben önemsedimde ne oldu boynuz taktı
yazık olmuş valla üzüldüm
Her insanın bir doğrusu vardır. [Bence] yanlış yoldasınız.

Bir kız, veya sevgili bulmak aramak elde etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bence tamamen yanlış. "Bir kızın beni sevmesi için ne yapabilirim ? - Espirili ol, gül, eğlen" hayır, hayır bana göre en yanlışı bu. Niye birisin eğlendirmek güldürmek için veya onu elde etmek için benliğinizden çıkıyorsunuz !? Bunu yapmayın, aşık olmak için bir kızla çıkmak için çabalamayın.

Ha şu doğru; Gerçekten seversiniz, ilginizi gösterirsiniz. Çıkarsınız veya çık(a)mazsınız. Orası önemli değil. Sadece bir kızla çıkmak için elinizde bir liste olmasına gerek yok. Olduğunuz gibi, olun kendiniz gibi.

İnsan en çok evde yanlız'ken kendisi olabilir ancak. -Tamam kabul ediyorum, yanlızken hiç kimsenin görmesini istemediğimiz hareketlerde yapabiliriz =) Şahsen - Zaten bu hareketler aşırıcılıktır. Bunları çıkardığınız zaman nasıl kendiniz gibi olabileceğinizi bulabilirsiniz.
düşünsene ben mesela kro bir adamım sen kız olsan benimle çıkarmısın HAYIR ama centilmen kendine bakan saygılı biri olursam benim iyi bir insan olduğum kanaatine varır mısın EVET eee ama mesela hayvan gibi yemek yeme ama çok kibarda olma normal ol kendin düzgün oturmak derken çok düzgün oturmaya çalışırsan adın topa çıkar gereken şudur ki her zaman için adam ol kendin ol zaten herşeyi çözersin
gençler bu kızlarla ilişki konusunda tam bi kazmayım, çömezin tekiyim buyüzden sizlerin engin bilgilerine danışma kararı aldım  :mrgreen:
ben kıza dedim böyle böyle, dedi " oha arda manyak mısın? s**r git!" ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler...
Haci o degilde sen bir kiza normal bir sekilde acilmak istediginde o kiz boyle bir tepki veriyorsa o kizdan bir cacik olmaz.
aynen o kız kaç yaşında 8,5 falan mı zaten o kızı sen unut o kızı üzgünüm ama malın teki
« Last Edit: October 19, 2011, 10:58:55 AM by colombos »

yusuforever

• Sergeant Knight
  • *
    • View Profile
« Reply #27 on: October 19, 2011, 11:06:10 AM »
Kratos'a öyle bir kız yakışır.

nicksiz

• Sergeant at Arms
  • *