Counter-Strike: Global Offensive -

Users who are viewing this thread

Az önce Türk nooblar gelmez diye girdim oyuna(noob dediğim kötü oynayan değil oyunu karıştıran bilerek feedleyen diyeyim) bi Türk eleman geldi. Toygar Işıklı açmış, söylüyor falan oyun içinde. Diğerleri de gay diye dalga geçti çocukla. :grin:

Balex said:
3 kez üst üste aynı silahın düşmesi nedir lan!?

4 oldu az önce.

5 kişi girmeden hiç bir beklenti içine girmeyin. İlk yarıyı ne güzel 10-5 bitirmiştik, oyun sonunda 16-12 yenildik. Bi adam vac ban mı yedi göremedim ama ayrıldı. Ondan sonra bir tane mal raund başlarında hiç silah almayıp oyun başında kendini öldürtmeye, sonra bota geçip kasıtlı olarak ölmeye başladı gene. Takımda bunun farkında olan sadece Cioss'la ben olduğumuz için adamı atamadık oyundan. Ondan sonra da 2 round boyunca sürekli tk yaptı itoğlu it. 1 senelik ban atacaksın bu adamlara, bi de her indirimde oyunu 10 lira yapmayacaksın herkes paşa paşa oynayacak.

O eleman uyuzdu ya. Herife drop vereyim mi diye soruyorum hiç bir şey almadan B'ye koşuyor (Inferno bu arada). Hemen ölüp botu alıyor. 6-7 kez yaptı bunu. B'yi savunuyoruz adamlar geliyor, seri smoke+molotof atıyorlar. 3 kişi aldım muzdan gelen. Herif kenardaki duvara çıktı bakıyor. Sesli konuşuyorum diyorum gel boostlayayım şu kutuya çık. Ben de öbür tarafa gideyim rotate yemeyelim. Hiç dinlemiyor. Sonra kendi kafasına göre ct tarafından döndü, ben de muzdan gittim. Tabi o eli kaybettik. :neutral:

Oğlum ruskiler çok güzel bence. Maç kötü gitse de stresini çıkarıyorum. Maçta rus varsa direk bildiğim tüm rusça kelimeleri söylüyorum. Rus da espirisine rus musun gardaş muhabbeti çeviriyor. Da lan da diyorum. Ohoo my ruski friend diyor. Ne zaman güzel bir hareket yapsam yeah this is ruski power diyor tezehurat tutuyor. Birisi bir şey deyince direk adama sövüyor filan. Bu tur durumlarda resmen eğlenmekten ölüyorum. Da ruski haraşo da.

qlWGB3.png
The+feels+good+meme+_8904f29d2eee2a25fa6c458fba1f8cfb.png

Ayro said:
Sanırım 3. seviye olunca rekabetçi açılıyor. Bunu uzatmak için ilk 3 seviye zorlaştırılmış olabilir.
Tam tersine, gittikçe zorlaşıyor seviye atlamak. Rekabetçi yasağı insanı derinden etkilediği için öyle geliyor. :smile:

Wesley Sneijder said:
ha? ben 3 olamadım diye oyunu bıraktım ne diyosun sen
Şu operasyon şeysini alıp görevlerini yapaydın 2-3 saatte hallederdin. Ben yan hesap için öyle yaptım. :grin:

Sabah 12-1 yeniliyorken efsane comeback yaptık. 16-13 yendik. Ne güzel maçtı ya.

Hatıra paketleri 100 lira civarında seyrediyor. Dotada hiçbir bok düşmedi, bari burda düşse :/

Back
Top Bottom