2012 Gerçek Olsa

Users who are viewing this thread

ergunker55

Banned
Beyler bildiğiniz gibi bir film çıkmıştı 2012 diye dikkat ettiyseniz biz ölüyoruz yani bizi kurtaran yok yine her zamanki gibi amerikanlar çinliler italyanlar kurtuluyor (eksik yazdıysam pardon) zaten filmlerde ya ölüyoruz ya hiç yaşamıyoruz gerçekten böyle bir felaket olsa ne olacak yine arka plana atılacağız ve öleceğiz tamam kesin demiyorum ama birşey kesin
Obama ölmeyecek...

bertanx said:
Gerçek falan değil, hikayesini anlatırdım bu söylentinin, ama gece yarısı oldu.

bende inanmıyorum yok mayalılar takvim yapıyomuş da 2012 de 21 aralıkta bitirmişler de belki yapan adamın çişi geldi sorada yapmayı unuttu günümüzdede gelip bir arkeolog buldu dedi böyle bir söylenti yayarsam zengin olurum fln...

EDİT:
Noventa said:
Obama konsolu açıp "god mode" yazıyor ondan ölmüyor

tam imzalık :smile:

olamaz öyle şey olursa türk milleti bir yolunu bulur  yine kurtulur  :razz: :razz:
bu da konumuzla azcık alakalı bir şey.. :mrgreen: :mrgreen:
brock-obama-237x300.jpg

Mr. Kurnaz said:
acaba şu maya takvimini gören kaç kişi var? mesela ben görmedim. adam neden binlerce yılın takvimini yazmış. işi gücü yok mu bu adamın? belki adam o tarihi yazarken öldü. kafasına okla hs yemiştir belki. elin adamı nasıl geleceği böyle görecek? geleceği görse yok olmazlardı. bir tedbir falan alırlardı.

Evet, bu facebook değil ki çok uykum geliyo, uyumak üzere... yazasın di mi :grin:

Mr. Kurnaz said:
acaba şu maya takvimini gören kaç kişi var? mesela ben görmedim. adam neden binlerce yılın takvimini yazmış. işi gücü yok mu bu adamın? belki adam o tarihi yazarken öldü. kafasına okla hs yemiştir belki. elin adamı nasıl geleceği böyle görecek? geleceği görse yok olmazlardı. bir tedbir falan alırlardı.
M m m monster kill

Çok saçma ya.Ben çıkıp desem 2012 de kıyamet kopacak kimse inanmaz, ama "Maya'lılar" dedi diye olacakmış, Peh...

Noventa , İmza yaptım :smile:

Noventa said:
Obama konsolu açıp "god mode" yazıyor ondan ölmüyor
admin mod : on

o öyle deil amx_godmode @pezevekusers(obama anan xd)

admin mod : off
liseli mod :eek:ff
(dünden açık kalmış beyler)

Herkes tutturmuş kıyamette kıyamet. Öyle bir felaketin olması muhtemel, ama insanlar felaket ile kıyameti ayıramıyor.. İşin hoşaf yanı 2012 filminde izlediklerimizin çoğu olacak. Yellowstone patlaması gerçekten güzel :razz:

Back
Top Bottom