Mount Blade warband %100 tr yama

Users who are viewing this thread

Oyunu ayarlardan Türkçe yapabilirsin. Yamaya falan gerek yok.

Adam şunu demek istemiş oyunun bazı yerleri ingilizce onları nasıl düzeltecem demek istemiş.

Sende doğru konuş lütfen.

Son çıkan yamalarla birlikte hatalar düzeldi. Zaten çok fazla göze batan ve oynanışı bozan İngilizce yerler yoktu.

Benim oyunumda hiç ingilizce yok ama bazı crack kullananlarınkinde ingilizce yerler olabiliyor.

Mount blade warband ilk çıktığında bulunduğum şehirden dolayı alamamıştım 2 gün sonra adrese göndereceklerini söylediler. Bende dayanamadım napıyım şimdi orjinal oyunum var :wink:

CoMBaT58 said:
Mount blade warband ilk çıktığında bulunduğum şehirden dolayı alamamıştım 2 gün sonra adrese göndereceklerini söylediler. Bende dayanamadım napıyım şimdi orjinal oyunum var :wink:

Bende de orjinal var ama sorun olmadı,ayarlardan Türkçe yapınca iş bitiyor.
Ama bazı yerler İngilizce onu da sözlükten bakıver artık 3-5 cümle birşey.Bahaneyle yabancı dilin gelişir hem kötü mü ? :smile:

CoMBaT58 said:
Adam şunu demek istemiş oyunun bazı yerleri ingilizce onları nasıl düzeltecem demek istemiş.

Sende doğru konuş lütfen.

oyunda ingilizce yer yok bir yer ingilizce bazen lordlarla konuşurken bazen denk geliyor ingilizce bir cümle çıkıyor ama nasıl olduğunu söyledim ona her yer türkçe zaten ilk versiyonlarda vardı ingilizce sözcükler onda ingilizce çıkıyorsa c*ack kullanıyodur

bende de bir tek bazen lordlar talking meeting mi öle bir şey diyolardı. onun dışıında her yer Türkçe. ve benimsiki orjinal. yav gidip alın şu oyunu yav elinize mi yapışır. burdaki herkes para verip alıyor. birde hiçbir şey yokmuş gibi söyleyebiliyorsunuz.

Ben crackli oynuyorum ve sakıncası olduğunu sanmıyorum, artık anlaşmaya göre mount and blade oyunu satınca para kazanamıyor steamdan ben o şiko valve'e 30tl veremem.
Dostum bahsettiğin anlaşma nedir bilmiyorum ilk önce bahsettiğin anlaşmayı içeren bir kanıt gösterirsen sevinirim. İkinci olarak oyunu Crack oynamakta bir sakınca görmediğini söylemişsin tamam buna da karışamam fakat bir şey söyleyeyim. Bu yerli yapım bir oyun yani kendi içimizden çıkmış insanlar yapmış bu oyunu hiç olmazsa destek vermek amacıyla 30 TL verilebilir bence. Ha paran mı yok? O zaman kimse al demiyor zaten ama 30 TL ''O şiko Valve'e veremem.'' demişsin. Paranın tamamının Valveye gittiğini sanmıyorum eminim kendi anlaşmalarında % oranıyla parayı alıyorlardır. Demem o ki lütfen bahaneler üretmeyelim :smile:

Back
Top Bottom