[M] Throne in Conspiracy - Chapter One: Winter is coming...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şuan heyecanım doruklarıma ulaştım.Ben Game Of Thrones delisiyim.Ve bunu görünce baya sevindim ne zaman biter ? Konu açılalı 1 olmuşta.Merak ettim ?

erdogdu96 said:
mod öldümü
Beyin özürlü dedected.Klei reyiz %15 e razıyım bi sövüyüm 1 sn

Olum ne düşüncesizsiniz lan.Konunun tarihine bak bir,ikincisi mod sahibinin vwe ekibini son yazdığı ileti tarihine ve giriş tarihine bak.Mod konusunun kaç sayfa olduğuna bak.Kaç sayfadır mod ölümü diye dorulduğuna bak

Erak said:
erdogdu96 said:
mod öldümü

Olum ne düşüncesizsiniz lan.Konunun tarihine bak bir,ikincisi mod sahibinin vwe ekibini son yazdığı ileti tarihine ve giriş tarihine bak.Mod konusunun kaç sayfa olduğuna bak.Kaç sayfadır mod ölümü diye dorulduğuna bak

Artık bu " mod öldümü " cüleri iplemeyin bence siz kızdıkça onların yararına. Yani ;
dont_feed_troll.jpg

Erak said:
erdogdu96 said:
mod öldümü

Beyin özürlü herif senin burda anandan başlayıp uzak akrabalarına kadar girerdim banlanmıyalım şimdi .Lan gerizeka günlerdir yenilenmiyo merak ettim noldu boşunamı mesaj atıyoz diye bu lafa ne gıcığınız var anlamadım önce enazından insan taklide yapmayı öğren sonra bana laf at edepsiz herif.
DavyJones said:
Erak said:
erdogdu96 said:
mod öldümü

Artık bu " mod öldümü " cüleri iplemeyin bence siz kızdıkça onların yararına. Yani ;
dont_feed_troll.jpg
İplemeyin demiş sanki modu yapanlara ana avrat sövdük merak ettim sordum sayfanın en sonundaydı mod.

erdogdu96 said:
Erak said:
erdogdu96 said:
mod öldümü

Beyin özürlü herif senin burda anandan başlayıp uzak akrabalarına kadar girerdim banlanmıyalım şimdi .Lan gerizeka günlerdir yenilenmiyo merak ettim noldu boşunamı mesaj atıyoz diye bu lafa ne gıcığınız var anlamadım önce enazından insan taklide yapmayı öğren sonra bana laf at edepsiz herif.
DavyJones said:
Erak said:
erdogdu96 said:
mod öldümü

dont_feed_troll.jpg
İplemeyin demiş sanki modu yapanlara ana avrat sövdük merak ettim sordum sayfanın en sonundaydı mod.
Sen daha ne konuşuyon,sövdürtme bana,rapor ettim seni.Bu modlar ağır ağır ilerler,bilmeden konuşuyon işte.Ayrıca üstteki dediklerimde ciddiyim.Bunlara baktıktan sonra dicen öldü mü ölmedi mi.

Edit:Admin istedi..

Erak said:
erdogdu96 said:
mod öldümü

2 troll yan ana gelince samanlık pek seyran olmuyomuş trollermi acaba bunlar Hmm.......................................................

Oha yorum atanların yarısı banlanmış noluyor?

Başarılar modla ilgili bu arada modu çok fazla etrafa duyrmayın.MERP(Middle-Earth Role Playing Project) modundan(Skyrim için yapılıyordu) Warner Bros. telif hakkı talep etmiş ve bu doğrultuda adamlar çalışmalarını kesmek zorunda kalmış.

1 ayı aşkındır ileti atılmamış konu çok aşağıya düşmüş. Yeni oyun çıkacak mod tutulmaz diye düşünmeyin beyler biz beklemekteyiz inş. tüm hızıyla devam ediyordur.
Yeniden kolay gelsin size  :smile:

deli paşa burlara bakmıyo. en son gördüğümde benim cezamı kesip bağırıyodu.

belki modu bannerlord'a uyarlıcaktır.

Erak said:
Çıkacak meraklanmayın,uğraşıyorlar işte

Sorun varsa ,yardıma ihtiyaç varsa yazılsın buraya yardım edebileceğimiz birşey varsa yapalım ne gerekiyosa en azından bir açıklama olsun yani yapılıyorsa yapılıyor yapılmıyorsa yapılmıyor kimse zoraki bişeyler yapmak zorunda değil tabiki ama bekleniyor neticede.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom