Mount Blade: With & Fire Microsoft Visual c++ Runtime Error!

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyunu sms'le steam üzerinden aldım oyunu yükledim oyunu açtım buraya kadar sorun yoktu ama oyunun bazı bölümlerimde handa ,kuşatmalarda v.b yerlerde bazen Microsoft visual C++ runtime library hatası veriyo aşağıda ise This Application has requested the Runtşme to terminateit in an unusual way Please contact application's support team for more information yazısı olmakta şuana kadar böle bi hatayla karşılaşmadım virüs dediler mc cafe var ve virüs yok pc de.. driverlar dediler güncellemeleri yeni onlarda deil format atanlar da çözememiş bu sorun neden kaynaklanmakta lütfen bi çözüm ...Bu arada PC sistem gereksinimlerinin çok üstünde Şimdiden teşekkürler . . .

Steam'da oyuna tıklayın view my cd key deyin siteden oyunu indirin ve öyle kullanın halen daha sorun veriyorsa visual c++ bi sorun vardır.

view my cd key bulamadım ama oyunu steam üzerinden alırken cd key girince ileriki aşamalarda oyunu update etti ve yükledi Microsoft visual da 2010 şuan son sürüm yeni güncelledim . . .

rockyıldızı said:
view my cd key bulamadım ama oyunu steam üzerinden alırken cd key girince ileriki aşamalarda oyunu update etti ve yükledi Microsoft visual da 2010 şuan son sürüm yeni güncelledim . . .

patch ten önce yoktu dimi sorun f&s patch yükledikten sonra vermeye başladı hala bi çözüm yok yeni patch bekliyoruz

Patchten önce de vardı ama çok garip bi hata çözümü bulamadım :S Warband da oynadım onda hiç bir hata yoktu sadece arada ekran kayıyodu haritada çık gir düzeliyodu bu hata başa bela oyundan soğutuyo :S bi çözüm bulsunlar . . .

rockyıldızı said:
Patchten önce de vardı ama çok garip bi hata çözümü bulamadım :S Warband da oynadım onda hiç bir hata yoktu sadece arada ekran kayıyodu haritada çık gir düzeliyodu bu hata başa bela oyundan soğutuyo :S bi çözüm bulsunlar . . .
ekran kartında sorun vardır bence veya directx i güncelle yada oyunu direct x 7 de calıstırmayı dene

Ekran kartıyla alakası yok ekran kartı çok rahat destekliyo ve güncel driver kullanılıyo Lütfen şu sorunu çözelim oyunu artık silicem :S:S Neyle alakalı olduğunu bilsem sorun yokta Kaynağı önemli Lütfen yardımm_??

turkaskeri99 said:
rockyıldızı said:
ekran kartında sorun vardır bence veya directx i güncelle yada oyunu direct x 7 de calıstırmayı dene

ekran kartından sorun yok oyunun kaynak kodlarında sorun var visual c++ kodları kabul etmiyor hata veriyor yeni patch gelmesi lazım

Patch beklenir ama ne kadar beklicez bişeyler yapsınlar bi oyun çıkmış para verip alıyosun hata veriyo hata vercekse niye satıyolar bi de bu hata herkeste oluyomu acaba _??_

Estergonn çok sağol bilgi için, yeni bir bilgi alınca haber verirsen çok iyi olur.Şu çözülsünde rahat rahat açsak şu oyunu :smile:

Farkındaysan sağ üst köşedede yazmıyo taleworlds de yazıyo (sağ üst köşede derken forumu kastettim News yazan yerde yazmamış daha)

Ezio Auditore (1459) said:
Farkındaysan sağ üst köşedede yazmıyo taleworlds de yazıyo (sağ üst köşede derken forumu kastettim News yazan yerde yazmamış daha)

Bende baktım da. Çıkmış herhalde. :???:
6150.bmp

Back
Top Bottom