{SP}Gizli Tehlike-Bir 21.yy MW Modu...{Tartışma)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
iymore said:
Ben öyle konuşmuyorum, sen öyle konuşuyorsun. Kimseyi de kovma hakkı sende değil.

iymore, bunları çok önceden söylemiştik ama bırak takmıyorlar, emek vermesinler oynamayız zaten bu modu mükemmel yapamazlar.

Beyler abartmayın.. İsteyen istediği şekilde yapar önemli olan bu modelleri vb. araç gereçleri uygun şekilde sunabilmek :smile: O zaman eleştirin eleştireceksiniz :smile: :smile:

Vandetta sende daha fazla uzatma konuşmayı nasıl olsa silinecek mesajlarınız herhalde. Kavgayı uzatmadan bitirin..

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 2 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

erozbey said:
Vandetta sende daha fazla uzatma konuşmayı nasıl olsa silinecek mesajlarınız herhalde. Kavgayı uzatmadan bitirin..

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 2 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Tamam kardeşim teşekkür ederim...

Ben bu modun konusu ve diyer modellemeleri beyendim bence mod çok güzel olacak gibi görünüyor.
21 yy. da geçen bir mod otomatik atış özelliği ordular modern savaş sistemleri tartışma ama tartışılacak yönü az bence
Herkesin fikri farklı benim fikrim bu modda başarılar :grin:

sayborg said:
Ben bu modun konusu ve diyer modellemeleri beyendim bence mod çok güzel olacak gibi görünüyor.
21 yy. da geçen bir mod otomatik atış özelliği ordular modern savaş sistemleri tartışma ama tartışılacak yönü az bence
Herkesin fikri farklı benim fikrim bu modda başarılar :grin:

Ben de katılıyorum sana. :smile:

mod ciddi ciddi çıkıyormu şimdi ? nasıl kaldıracakki o kadar yeniliği warband motoru..bugları temizlemeniz 1 senenizi alır..

The Elessar said:
mod ciddi ciddi çıkıyormu şimdi ? nasıl kaldıracakki o kadar yeniliği warband motoru..bugları temizlemeniz 1 senenizi alır..
...and f*cking invaders besieges the mod.

Ya bir durun da şu adam işini güzelce yapsın.Madem sen biliyorsun,o kadar şeyi oyuna sen uyarla,tek başına sen mod yapmaya çalış.
Sizin gibiler yüzünden şu forum değerini kaybediyor.

@V:Bu arada,mod bir nevi hazır olursa,betayı ne zaman yayınlarsınız?Çok heyecanlıyım,tıpkı diğer oyuncular gibi :smile:

Groinath Sunthenze said:
The Elessar said:
...and f*cking invaders besieges the mod.

Ya bir durun da şu adam işini güzelce yapsın.Madem sen biliyorsun,o kadar şeyi oyuna sen uyarla,tek başına sen mod yapmaya çalış.
Sizin gibiler yüzünden şu forum değerini kaybediyor.

@V:Bu arada,mod bir nevi hazır olursa,betayı ne zaman yayınlarsınız?Çok heyecanlıyım,tıpkı diğer oyuncular gibi :smile:

Ben yapılacakları düşündüğümde deliye dönüyorum...
Şimdiye kadar yapılmış hiçbiroyunda bile bizim oyuna ekleyeceğimiz silah, mühimmat, kustomizasyon yapılmamış olacak...
Ama tarih için net bir bilgi vermek imkansız çünkü proje çok yavaş ilerliyor...
Söyleyebileceğim tek şey bu...

VforVendetta sen hiç kafana takma kim ne derse desin ister iyi ister kötü bu mod ister beğenilsin ister beğinilmesin çıkacak çıkarılacak çıkartacağız...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom