Genel Çeviri Takımı | Brytenwalda | Alımlar Açık

Brytenwalda'nın yeni versiyonunda çeviriciler için bir paket bulunacak.O yüzden bizde yeni versiyonu

• Rigale Mod

Votes: 15 25.4%
  • Gold for Glory

Votes: 10 16.9%
  • Hundred Years War

Votes: 24 40.7%
  • Diğer[Ö.M ile Bildiriniz]

Votes: 10 16.9%

• Total voters
    59

Users who are viewing this thread

Brytenwalda çevirisini ben yapıyorum, ne oluyor?

Başka mod çevirin siz.

Bu diplomacy modun tr yaması çıkmıştı sanırım.Çıkan tüm türkçe yamaları konunda derlersen.Sağda solda aramayız.

Bence ilk test gibi birşey yapın, bu ne ya her önüne gelen ingilizcem iyi diyor. Hatta testi ben hazırlayabilirim.

haklısın Belendor. ve kimin yeterli derece iyi çeviri yapıp yapmadığı, bir deneme dosyası gönderilip test edilebilir aslında. Fakat konuyu açan arkadaşımız bu işten vazgeçmiş gibi duruyor.

kermen said:
haklısın Belendor. ve kimin yeterli derece iyi çeviri yapıp yapmadığı, bir deneme dosyası gönderilip test edilebilir aslında. Fakat konuyu açan arkadaşımız bu işten vazgeçmiş gibi duruyor.

Ben ne zamandır bu işteyim, yaklaşık 7-8 çeviri yaptım. Bana katılın, o arkadaş tekrar başlayınca tekrar gelirsiniz, hem pratik olur.

Olur tabi ki, neden olmasın. Önemli olan birşeyler yapmaz zaten, orada ya da burada fark yapmaz.

Belendor said:
Ben ne zamandır bu işteyim, yaklaşık 7-8 çeviri yaptım. Bana katılın, o arkadaş tekrar başlayınca tekrar gelirsiniz, hem pratik olur.

Belendor said:
kermen said:

olur zaten sıkılıyorum bir dosya çevirelim yeter ki

Belendor said:
kermen said:

bi takım kurucakmısın ? kuracaksan ne zaman kurarsın tahmşnen ?

Back
Top Bottom