2011 YGS

Users who are viewing this thread

Şu kadar vardır  :grin:

iste-natonun-fuze-kalkani-plani-2010-10-15_m.jpg

Ne bileyim geçen sene ik sınavım iyiydi benim bu sene o kadar olmayabilir :smile: Artık ikincide yüklencem biraz :smile:

Zor geldi yani girdiğim tüm denemelere göre.

herkesin kötü geçmiş ya duydugumm. bizim dersenede ilk 3 (ki bnde warım o üçte :grin: ) batmış :grin: fen liselilerin bile mattan cok bosu warmış diye duydum. inş sıralama iyi gelirde,tunc un koydugu roket kadar olmaz sonumuz :grin:

Sınav aşırı kolaymış geçen seneden bile kolay sormuşlar.( sınava giren arkadaşlarım)

ilk sınavın aşırı kolay olmasının sebebi lgs sınavına girecek kişiyi arttırmak ve daha fazla para kazanamak,bu sınav kolay olduysa 2. sınavda eleme yapacaklardır ve daha zor bir sınav olacaktır.

Ben girdim geçen sene de kıyaslanamaz geçen sene bu senekinin uyuzluğuyla bence.Kişiden kişiye değişiyo demek ki :smile: Geçen seneki çok kolay gelmişti bana :smile:

<Finarfin> said:
Ben girdim geçen sene de kıyaslanamaz geçen sene bu senekinin uyuzluğuyla bence.Kişiden kişiye değişiyo demek ki :smile: Geçen seneki çok kolay gelmişti bana :smile:

Sağlık olsun bir sınav daha var onda birşeyler yapmaya çalışırsın,

Giren forumdaşlara geçmiş olsun.
Hayırlısı olsun inşallah beklediğiniz puanları alırsınız.

Bu sene üçüncü kez giriyorum. Zaten okuyorum ama fantezi olsun diye girdik bu sene de :smile: Her neyse, geçen 2 döneme kıyasla izlenimi söylersem, sosyal bölüm acayip kolaydı derim. Zaten sözel bölümü kastığım için sayısala bakmaya bile tenezzül etmedim. O alandaki sorular nasıldır bilmiyorum doğrusu. Üstelik ağır derece grip, sıfır uyku ve çalışmadan girmeme rağmen izlenimlerim böyle.

Ha ama şekerler güzeldi. Kalemleri de, kalem tıraşı da aldım. Bana ne lan! bana verdi devlet onu. Bir de bakıyor millet alıyorum diye. Sanki başkasının malını gasp ettik :grin: Peçete olayına ise baya bi' güldüm.

Back
Top Bottom