Star Wars

Users who are viewing this thread

Liathbeanna

Section Moderator
latest

Ve Şubat 2012 de tüm seri 3d olarak daha kaliteli olarak tekrar vizyona girecektir. Halbuki Knight of the Old Republic kadar derin bir konu için film yapmak varken neden aynı şeyi pişirip önümüze koyuyorlar anlamıyorum. Paranı da al git Lucas. :smile:

Kaynak ;

http://www.ntvmsnbc.com/id/25188999/

Aynen oyle Dreadcim, bu cakallar yuzunden kanser olucam valla. Bu arada benim ki Cassus Fett.

Yoda! :smile:

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Anakin jedi olamadan karanlığa geçmişti henüz Padawan'dı benim hatırladığım? Orda jedi yazıyorda ondan dedim.
Yanlışsa düzeltin lütfen :smile:

ferevon said:
Bu arada yanlış hatırlamıyorsam Anakin jedi olamadan karanlığa geçmişti henüz Padawan'dı benim hatırladığım? Orda jedi yazıyorda ondan dedim.
Yanlışsa düzeltin lütfen :smile:

Padawanken 2. filmde annesinin intikamını alırken bi karanlık tarafa gidip gelmişliği var. Ama 3. filme karanlık tarafa temelli gecişinde jedi idi.

Neden karanlık tarafa geçtiğini öğrenmek istiyorsan tıkla  :wink:

Bu Sith lordu meclis başkanı çıkmıştı ve bunu öğrendiklerinde tutuklamaya gittiler bu arada sith lord anakine bişeyler demişti karısı ile ilgili sanırım tehtid mi ne etmişti buda sith lordun kaçısına yardım edip kendi konseyinden birini öldürmüştü falan filan yani orada ipler kopmuştu sonradan ustası Obi-Wan Kenobi ile savaşıp telef olmuştu  :grin: lavların arasında ölürken sith lord bunu alıp el kol bacak robot takviyesi yapıp adamı yapmıştı. Ama filmin sonunda sith lordu gene anakin öldürdü tabi çocuğunun yardımı ile

Officer said:
Bu Sith lordu meclis başkanı çıkmıştı ve bunu öğrendiklerinde tutuklamaya gittiler bu arada sith lord anakine bişeyler demişti karısı ile ilgili sanırım tehtid mi ne etmişti buda sith lordun kaçısına yardım edip kendi konseyinden birini öldürmüştü falan filan yani orada ipler kopmuştu sonradan ustası Obi-Wan Kenobi ile savaşıp telef olmuştu  :grin: lavların arasında ölürken sith lord bunu alıp el kol bacak robot takviyesi yapıp adamı yapmıştı. Ama filmin sonunda sith lordu gene anakin öldürdü tabi çocuğunun yardımı ile

abi adam filmi izlememişti, keşke bunu spoiler içine alsaydın.

montekristo44 said:
Officer said:

abi adam filmi izlememişti, keşke bunu spoiler içine alsaydın.

Pardon ya düzelttim  :oops:

DreadShadow said:
Darth Revan nerede? :smile:
Qui-Gon Jinn nerede? :eek:

Qui-Gon Jin'in ayrı bir hikayesi var tabi.(Ona film çıkarmaları lazım)Ama Darth Revan beş para etmez.(Star Wars:KOTOR'de onu öldürmekten bıkmıyordum...)  :mrgreen:

hobeto13 said:
DreadShadow said:
Darth Revan nerede? :smile:
Qui-Gon Jinn nerede? :eek:

Qui-Gon Jin'in ayrı bir hikayesi var tabi.(Ona film çıkarmaları lazım)Ama Darth Revan beş para etmez.(Star Wars:KOTOR'de onu öldürmekten bıkmıyordum...)  :mrgreen:

Oyun len o! :grin: ölüdürceksin tabi. Hikayesini bir araştır derim. Hayran bırakır :smile:

Back
Top Bottom