III Ok Akıncıları Mod/Eğlence Mod

Users who are viewing this thread

bambama

Sergeant at Arms
                                                                        Özellikler

-Başlangıç envanterinde Çakmaklı Tabanca,Kara zırh(takım halinde),Kergit Altın Zırhı(Takım halinde),bulunuyor.

-Çakmaklı Tabanca da doldurma sistemi kaldırıldı.Artık "Bir kez ateş et,doldur sonra tekrar ateş et" prensibi yok.Arka arkaya saydırın.. :grin:

-Vaegir Krallığı 3 Ok Akıncıları krallığı ismini aldı.Okçuları ve piyadeleri diğer sınıflardan güçlü olarak ayarlandı.

-Kral Bambama'ya özel güçler bahşedildi.Öldürmek için çok uğraşılması gereken biri oldu.

-3Ok Akıncıları krallığı  askerleri,rütbe sistemine göre düzenlendi.

-3Ok Akıncıları klanındaki üyeler,elden gelindiğince oyuna aktarıldı.(tüm üyeler aktarılamadı.Versiyon 2.0 a inşallah)

-Son olarak:grin:alga geçecek indirmesin,indiren dalga geçmesin.Bunun bir eğlence modu,oyunun da tek amacının eğlence olduğunu unutmayın.Tamtama!

Mod Yapım Süresi:25 dk.

İndirme linki:

http://www.speedyshare.com/files/27110514/III_Ok_Ak_nc_lar_Mod.zip

nfgx34.jpg

6fqxpx.jpg

125qmjc.jpg

2ppggg3.jpg

Not:"Bu mod  oyunun Single Player kısmı içindir"

en iyisi 30a klanı a.q katılın gidsin...

gülmekten havalara uçtum

bu arada silahcıda tabancalar var mı ???

Aklıma fikir geldi ; oyuna başlarken babamızın yaptığı şeyleri filan seçerken şunlar olmalı ; Sen gençken 3OA_Tarkan_....'dan yakın dövüş eğitimleri aldın,Baban bir 30A Lordu idi,Büyüdüğünde ise 3OA derebeyi olmaya hak kazandın ve Bambama tarafından 3OA'ya davet edildin olmalı.3OA'ya davet edildin seçince mektup gelmeli direk Derebeyi olmak ister misin diye.Nasıl? :grin:

Ben devam ettirebilirim/yardım edebilirim bu modu istersen, hatta daha Eğlence modundan cıkartabilirim. Yine eğlence amaçlı olur ama özellikleri ciddi bir mod gibi gozukur.

Back
Top Bottom