Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

Sende seyreklik de var sanırım. Ben de çok sık toplamıyordum zaten genelde salık geziyordum öyleyken fena değildi de uzun süre berbere gitmemek gibi bi aptallık yaptım saçlar ortadan itibaren kırılmıştı kestirmek zorunda kaldım. Şimdi hazır her yer aynı boydayken uzatayım diyorum tekrar.

Ve evet, ben de kilo aldığımda direk yanaklara gidiyor. We're so unlucky bro.

Jacques Collin said:
yalnız değilsin. :cry:
hacı cidden kolum değil ama bacağım ve göğüs-karın kısmında çıkan kıllarım saçımla aynı kalınlıkta hatta az önce  ikisinden de koparıp baktım, bacak kılım bi' tık daha kalın gibi geldi bana. Kel kalınca ense ve bacaklarda ve göğüstekileri ektirmeyi planlıyorum  :lol: hem beleş epilasyon işte bi taşta iki kuş  :lol:

göğüs değil ama benim bacak da daha kalın. :lol: :lol: fikri beğendim reis kel kalınca pmleşir gider beraber yaparız. :lol: yalnız gülüyoruz falan da beni korkutuyor kellik düşüncesi. zaten yakışıklı biri falan değilim saçlar da giderse ayyyyvayı yedim. :roll:

Jacques Collin said:
göğüs değil ama benim bacak da daha kalın. :lol: :lol: fikri beğendim reis kel kalınca pmleşir gider beraber yaparız. :lol: yalnız gülüyoruz falan da beni korkutuyor kellik düşüncesi. zaten yakışıklı biri falan değilim saçlar da giderse ayyyyvayı yedim. :roll:
moruk elimde güzel kamera olsa yakından çekip gösteririm ama yok, göğsümdeki kıl da saçımdan daha kalın aqweqweqweqweqwe :lol:  neyse kel kalırsak ektiririz moruk çok başarılı ekimlerde var.

72342697_2449441161937305_4558632202975313920_n.jpg

Back
Top Bottom