Stüdyo Armağan

Users who are viewing this thread

Ben de ilk defa duyuyorum zaten...
Hani sokak çocuğu,cadde çocuğu vs. benzetmeler vardır ama internet çocuğuda biraz garip oldu gibi =)

okckerfi said:
Despierto said:
Tipsiz olduğumu söylemenize gerek yok. :lol:

5kr77l.jpg

qs3xvn.jpg

x0v974.jpg

Wayy Be... Şu Karizmaya Bak  :lol:
Bence yakışıklı

Gerçekten Yakışıklı Çıkmışsın.Ama Çeken  Işığı İyi Ayarlasaydı da Diğerlerininde Yüzleri Çıksaydı.Bu Arada Bu Grubunuz Kalıcımı Yoksa Öylesine Çıkıp Birşeyler mi Söylediniz?

@BySimsek:Sen Taekwondo'yamı Gidiyorsun  :?: ---------} Düzgün Türkçe Kullanımı  :mrgreen:

okckerfi said:
Gerçekten Yakışıklı Çıkmışsın.Ama Çeken  Işığı İyi Ayarlasaydı da Diğerlerininde Yüzleri Çıksaydı.Bu Arada Bu Grubunuz Kalıcımı Yoksa Öylesine Çıkıp Birşeyler mi Söylediniz?

@BySimsek:Sen Taekwondo'yamı Gidiyorsun  :?: ---------} Düzgün Türkçe Kullanımı  :mrgreen:
Olmamış...mi/mi'lar ayrı yazılırlar.

Koyu Teşekkür Ederim de Kül'ün Üzerine Fazla Gittin Sanki.Yine De Beni Savunduğun İçin Sağol

Not:Modluğun Yeniden Hayırlı Olsun

Koyurtang said:
Kül Tengri said:
Olmamış...mi/mi'lar ayrı yazılırlar.
Dil bekçiliği yapmamanız gerektiğini belirttim ilgili konuda. Çok istiyorsan adamı düzeltmeyi, bunu pm ile yapman senin hayrına olur. Önce bir noktalama işaretlerinin doğru kullanımını öğrensen de iyi olur sanki.
Üstte demiş ki:
"Düzgün Türkçe kullanımı" ama bunu belirttiği cümlede bazı yanlışlar yapmış,onu belirtmek istedim.O mesajını okumamışımdır kesinlikle.

Ayrıca cümle üzerinde düşünülmesi istenilen durumlarda "..." kullanılır.

Birde resmi koyayım.
n1218130885_30172685_4160.jpg

Back
Top Bottom