Tüm Hileler ve Küçük "Trick"ler

Users who are viewing this thread

victor_lion said:
Slm arkadaşlar ben bunların hepsini 2 yıl önce keşfettim siz biz bulduk diye sevinin durun :smile:

Eğer konudan bahsettiysen sen 2 yıl önce keşfettiysen konu 6 yıl önce açılmış.

Bende kendi charımı export ladım müthis oldu bir hata yaptım oda cok hızlı kosuyo 1000 mtreyi 3 saniyede füze gibi gidiyo :grin: tek atıom bütün adamlara bi vurusta 600 700 cakıo

bendende bi hile ozaman chet engineyi indirin link vermeyim kendi sitesinden indirin mb yi acın ordan pc simgesine basıp secin mb yi üstünüze 8 asker alın 8 i aratın new scan 1 ini dağıtın 7 yi aratın next scan diyip 1 ini da atıp 6 next 1 ini da at 5 next 1 ini daha at 4 next de orda kalanları alta al alttan valuelerini 1500 yap mesela üstünde 1500 asker var grubu ac kapat görükür.

Konuyu tekrar hortlatalım yav 2006'dan beri başka hile bulunamadımı uleynn hackerlar bide hacker olcaklar ha  :twisted: ben oyuna yeni mod attım ama adamları değiştiremedim o başka bide şimdi harita eklemeye çalışıyom hackerların işini biz yapıyoz :grin:

Caliph said:
Bide birşey söylemek istedim.Oyunun 0.800 versiyonu ile jelkalada otların arasında bulunan sandık artık bir ev ile sur arasında. :!:
biraz geç ama dostum lütfen bunun yerini söyle yalvarırım 1.011 oynuyorum lütfennn :sad: :sad: :sad: :sad: :cry: :cry: :cry: :cry:

ya onurunu elliyorsun bazı lordlarla ilişkin artıyor yanlışlıkla.

sultan abrek han said:
Arkadaşlar bu bullet time ne oluyor valla anlamadım mount&blade i ilk çıktıgındanberi oynuyom valla çözemedim :grin: :grin:
Zamanı Yavaşlatıyor işte oklardan falan kurtuluyorsun.

Back
Top Bottom